X
X

35.bölüm

18 Eylül 2009

Halil büyük bir şok yaşıyor

Kanal D’nin başrollerinde Kıvanç Tatlıtuğ ve Sedef Avcı’nın oynadıkları sevilen dizisi “Menekşe ile Halil”in bu bölümünde; yıllarca yasını tuttuğunu annesini karşısında gören Halil, büyük bir şok yaşıyor.
Halil, hayatına ait yeni bir sırın açığa çıkmasıyla büyük bir şok yaşar. Yıllarca yasını tuttuğu annesi karşısında durmaktadır. Halil ve Sema acımasız bir oyunun kurbanı olduklarını öğrenirler. Sema yaşadığı travmanın etkisiyle bütün kapılarını kapatmıştır. Gerçekler bir bir su yüzüne çıkarken, Mithat ve Zeynep de oynanan oyunun bir parçası olduklarını anlarlar.
Mithat’ı mahkum ettirecek delilleri ele geçiremeyen Zeynep’in Sema’nın tanıklığına ihtiyacı vardır. Ancak Halil artık annesini bütün bunlardan uzak tutmaya kararlıdır.  
Bu arada Almanya’dan tatsız haberler gelmektedir. Herkes Lale’nin başına gelenleri öğrenen Yusuf’un tepkisini tedirginlikle beklemektedir.
Mithat ve Halil, Lale için ilk kez birlikte hareket ederler. 
Tedavisi süren Mustafa, akli dengesinin bozuk olduğunu ispatlamaya çalışmanın boş bir çaba olduğunu anlar. Hedefe kilitlenen Mustafa, Menekşe ve Halil için büyük bir tehdit olmaya devam edecektir.           
 

 

BÖLÜMLER