X
X

25.Bölüm

23 Ekim 2013
Fırat, ölümle yaşam arasında ince bir çizgide gidip gelirken, Narin ise hayatının en büyük korkusuyla karşı karşıya kalıyor.

Sermet, Fırat’ın yaşaması için gereken neyse yapılmasını ister. Irmak bir an olsun Fırat’ın başından ayrılmazken, Narin gelişmeleri uzaktan takip eder. Fırat, yaşam savaşını kazanabilecek midir?

Narin’in Fırat’a karşı yumuşadığını gören Atıf, Narin’e karşı tavır alır.

Sermet, Irmak’tan Can ve Deniz’in evleneceğini öğrenir ve bu haberle sarsılır. Sermet’i toparlamak adına Ali, Deniz’e aşk dolu bir mesaj yollar ancak, bu mesajı Can okur. Can gelen mesajın ardına Sermet’in karşısına dikilir!

Ümmü, Recep’in taşkınlıklarının devam etmesi yüzünden çocuklarını da yanına alarak kaçar. Recep ise, ailesini bulabilmek umuduyla Narin’in evine gider. Ümmü’nün Narin’in evinde olmadığını gören Recep, tam bir saatli bombadır.

Şadiye özgürlüğüne kavuşur. Narin ve Şadiye her şeye sil baştan başlayacakları bir hayatın hayalini kurarken, Recep hayatını mahvettiğini söylediği Şadiye’nin karşısına elinde silahla dikilir.

Geçmişte Narin, Deniz’in evinde kalmaya başlamıştır. Deniz, Narin’in rahat okula gidip gelebilmesi için Rıfat’ı işe alır. Bu arada Ali, Babür’ün talimatıyla Narin’i adım adım takibe devam etmektedir.

Şadiye ise Mehmet’in hastalığını öğrenmiş ve yıkılmıştır. Evin geçimi Şadiye’nin omuzlarına kalır. Şadiye’yi temizlik için gittiği evde kötü bir sürpriz beklemektedir.

BÖLÜMLER