X
X

Cemile, benimle evlenir misin?

22.03.2011 Tuesday 23:54 (Güncellendi: 09.11.2020 - 11:23)

Balıkçı'dan, Ali'nin gözü önünde evlenme teklifi...

"Öyle Bir Geçer Zaman Ki"de Balıkçı öyle bir harekette bulundu ki Ali duydukları karşısında şoke oldu.

Evlenme konusunda Cemile'nin ağzını arayan Balıkçı, genç kadının karşısındaki en büyük engellerden birinin Ali olduğunu anladı. Cemile, Ali rahatsız ettiği için Karcı Triko'nun genel müdürünü aramış ve başka bir lokasyonda çalışmak istediğini söylemişti. Bunun üzerine Balıkçı, pahalı arabasına binip Cemile'nin iş yerine gitti.

Cemile ile konuşmak isteyen Balıkçı mahalleye geldiğinde Cemile de kapının önünde iş arkadaşlarıyla hava alıyordu. Balıkçı'nın lüks arabadan inip Cemile ile konuşmak istemesi mahallede tüm gözlerin bir anda üzerlerine çevrilmesine neden oldu. Balıkçı, Cemile'yi kenara çekip, neden iş yerini değiştirmek istediğini sordu ve Cemile'nin evine en yakın atölyenin orası olduğunu söyledi. Parmağıyla Ali'nin evini gösterip "Bunun yüzünden mi? Tek sorun bu mu?" dedi.

Evinin penceresinden onları seyreden Ali ise daha fazla dayanamayıp aşağıya indi. Ali yine sert tavrıyla Balıkçı'ya Cemile'den uzak durmasını söyledi. Ali, Balıkçı'ya el kaldırmak istedi. Ama bu kez karşısında ona direnen bir el vardı. Ali'nin kolunu sımsıkı tutan Balıkçı, ondan Cemile'yi rahat bırakmasını istedi. Balıkçı, Cemile'yi sevdiğini söyledi ve herkesin gözü önünde genç kadına evlenme teklif etti. Cemile, Balıkçı'nın bu kararlı hali ve ani davranışı karşısında büyük şok yaşadı.

Acaba Cemile, Hikmet Karcı'nın teklifini kabul edecek mi?