X
X

15. Bölüm

18 Eylül 2009

Nazlı ve Niko aşk sarhoşu

İstanbul'daki dostluk yemeğini protesto etmek için kendini zincirleyen Memik karakolda affedilir. Memik, Ruşen ile eve gitmeyi kabul eder. Nazlı ve Niko'nun aileleri boğaz gezisine çıkmak için buluşurlar. Bir tek Salih'ini bulmaya gidecek olan Katina onlara katılmaz.

Kahraman uçaktan olduğu gibi denizden de korktuğu için onun adına tekne gezisi pek güzel geçmez. Gazetecilere Kadir'i sevgilisi olarak tanıtan Anna'nın klip çekiminde Kadir ortalığı birbirine katar. Ökkeş, gazetede Anna ile Kadir'in fotoğraflarını ve ünlü Yunan şarkıcıya 'Türk damat' haberini görünce öfkeden çıldırır. Kendine eş bulmada kararlı olan Celayir, Hayriye'nin arkadaşına göz diker. Stavro ve Kahraman, İstanbul'da Stavrolar'ın yaşadığı yerleri gezerler. Feride ve Eleni alışverişe çıkmıştır. Eleni'nin aldığı hediyenin altında kalmak istemeyen Feride de Eleni'ye hediye alır ama fiyatını sormayı unutmuştur. Niko ve Nazlı fırsattan istifade sarmaş dolaş İstanbul'un tadını çıkarır. Mustafacan annelerinin yokluğunu fırsat bilip, Zehra'yı eve çağırır. Ama Nazire tepelerindedir.

Nazlı ve Niko'nun birlikte dışarıda olduklarını öğrenen babaları neler yapacak, birbirlerine neler söyleyecek? Kahraman, Feride'nin Eleni'ye aldığı hediyenin fiyatını öğrenince neler olacak? Katina, Salih'ine kavuşabilecek mi? Yabancı Damat bu akşam yine keyif dolu!

BÖLÜMLER