X
X

29. Bölüm

18 Eylül 2009

Yabancı Damat'ta muhteşem sezon finali

Nazlı, Niko'nun bekarlığa veda partisinde dansöz oynatıldığını öğrenince küplere biner. Rabia evlenmek istediğini, damat adayının da Celayir olduğunu söyleyince ortalık karışır. Ruşen ve Kahraman, Ökkeş'in dükkanını basar.

Ev halkı düğün için İstanbul'a yola çıkmak üzereyken Eftalya, Memik'i arar ve Niko'nun sünnet olmadığını söyler. Bu arada iki aile ve Ökkeşler, Türk-Yunan ilişkilerinin konu alındığı Fatih Altaylı'nın Teke Tek programına davet edilirler. Fakat Eftalya ve Memik programı altüst edecektir.

Eleni, Nazlı'ya çok kıymetli aile yadigarı mücevherleri verince Feride de Niko'ya pahalı takılar almak ister. Fakat kuyumcudan çıkınca bir kapkaççının saldırısına uğrarlar. Hayri'ye ile Anna, Ökkeş ve Kadir'i havuz başında turist kızlarla samimi bir şekilde yakalar.

Düğün günü Nazlı bir dergide Niko ve dansözün fotoğraflarını görünce yüzüğünü parmağından çıkarıp Niko'yu terk etse de, aşk galip gelir ve nikah masasına otururlar. Fakat tam nikah kıyılırken sürpriz bir gelişme ile işler yine karışır.

BÖLÜMLER