X
X

7. Bölüm

18 Eylül 2009

Gerçekler ortaya çıkıyor

Nazlı ve Niko yalanlarını nasıl açıklayacaklarını düşünürler. Bu sırada Ruşen de Kahraman'a Niko'nun sünnetsiz olduğu açıklar. Kahraman sonunda cesaretini toplayarak Nazlı'nın Kadir'le değil Niko ile evleneceğini Ökkeş'e söyler. Nazlı da babası gibi cesaretlenerek Kadir'le konuşur ve Niko'yla evleneceğini söyler.

Kadir, Nazlı'yı namussuzlukla, Ökkeş, Kahraman'ı hainlikle, Heriye de Feride'yi vicdansızlıkla suçlar. Nazlı annesine Naki'nin Bosnalı değil, Yunanlı olduğu gerçeğini açıklar. Feride bu gerçeği öğrenince fenalık geçirir.Ama Nazlı'nın evden kaçacağından korkarak Kahraman'a açıklamayı düşünür. Feride Kahraman'a Naki'nin aslında Niko olduğunu söylemeye çalışırken Niko elinde çiçekleri ve çikolatasıyla kapıdadır. Niko, Kahraman'ın karşısında ecel terleri dökmektedir. Kahraman'a gerçek söylendiğiyse Niko'nun yapabileceği hiçbir şey yoktur. Gerçeği öğrenen Kadir, Kahraman'ların kapısına dayanır ve gerçeği Memik'in de öğrenmesine sebep olur. Memik evdeki herkese küsmüştür. Nazlı bütün bunlara rağmen Niko'dan vazgeçmeyeceğini, onunla evleneceğini söyler ve evden kaçmakla tehdit eder. Kahraman yine sinirini Ruşen'den çıkarır fakat bu kez beklemediği bir tepkiyle karşılaşır.

Kadir ve Niko, Nazlı yüzünden birbirlerine girerler. Nazlı ve Niko aralarında anlaşıp plan yaparlar. Niko Atina'da Nazlı ise Gaziantep'te ailelerini yatıştırmaya çalışacaklardır. Eğer bir sonuca varamazlarsa Nazlı Niko'nun yanına kaçacaktır.

BÖLÜMLER