X
X

Pamela Anderson "Yalan Dünya"da!

02.03.2012 Friday 21:21 (Güncellendi: 08.11.2016 - 16:15)

Yalan Dünya'dan bir Hollywood yıldızı geçti.

Kanal D’nin milyonları ekran başına kilitleyen, sevilen komedi dizisi "Yalan Dünya"ya, dünyaca ünlü oyuncu Pamela Anderson konuk oyuncu oldu. Ünlü aktristin rol aldığı bölüm, 9 Mart Cuma günü ekrana gelecek.

Senaryosunu Gülse Birsel’in kaleme aldığı, başrollerini ise; Altan Erkekli, Füsun Demirel, Olgun Şimşek, Beyazıt Öztürk, Gülse Birsel, Hasibe Eren, Sarp Apak, Öner Erkan, Nihal Yalçın, Bartu Küçükçağlayan, Tuna Orhan, Ömür Arpacı, Hakan Meriçliler, İrem Sak, Gupse Özay ve Gönül Ülkü’nün paylaştıkları dizinin, 9 Mart’ta yayınlanacak 9. bölümünde Kanal D izleyicilerini, Pamela Anderson sürprizi bekliyor.

"Yalan Dünya" setine konuk oyuncu olmak üzere gelen Hollywood starı, 2 saat süren çekimlerde, sempatik ve sıcak tavırları ile dikkatleri çekti.

Dizide kendini canlandıran Anderson, birbirinden seksi iki farklı kostüm ile hayranlarının karşısına çıkacak. Seksi oyuncunun dizide ayrıca, Orçun’la (Bartu Küçükçağlayan) Türkçe bir repliği de var.
 
Çekimler esnasında bol bol gülen yıldız oyuncu, sahnede birlikte rol aldığı oyuncular; Öner Erkan, Sarp Apak, Bartu Küçükçağlayan ve Hakan Meriçliler’le de sık sık şakalaştı. Sarp Apak, nam-ı diğer "Emir", "Pamela’nın senaryoya dahil olmasına çok sevindik. Kendisi gerçekten çok tatlı bir insan. Bu katılımlar dizimizin evrensel boyutlara taşındığına bir işaret. Kendisine çok teşekkür ederim" derken, Hakan Meriçliler yani "Çağatay" ise "Birlikte rol almak çok keyifliydi, çok tatlı ve çalışması kolay, kaprissiz bir oyuncu" diye konuştu.
 
İstanbul’u çok beğendiğini söyleyen Pamela Anderson, "Yalan Dünya" setinin enerjisine hayran kaldığını da belirtti.