X
X

Yaprak Dökümü 159. Bölüm

(Güncellendi: 08.11.2016 - 16:15)

115.jpg

Yeni yayın döneminde yepyeni bölümleri ile yine Kanal D'de ekrana gelecek dizinin 'sezon finali'nde büyük sürprizler var.

114.jpg

Şevket, Leyla ve doğacak yeğeni için kendini ateşe atmış ve Oğuz'un suçunu üstlenmiştir. Leyla'nın çaresizce çırpınışları, Şevket'i aldığı karardan geri döndürmeye yetmez.

113.jpg

112.jpg

Şevket'in haberi kulaktan kulağa yayılırken, Ali Rıza Bey ile Hayriye Hanım her şeyden habersiz, geçmişleriyle bir muhasebe içindedirler. Leyla'nın, ailesinin gerçeği öğrenmesini erteleme çabasıysa, kısa bir süreliğine işe yarar.

111.jpg

Şevket'in cinayet işlediğini öğrenmesiyle Necla bütün öfkesini Leyla ve Oğuz'a yöneltir. Evliliğini sorunlardan uzakta yaşamak isteyen Necla, bu son olayla, ailesiyle bağlarını koparmaya karar verir.

110.jpg

Ferhunde ise Şevket'in mahkeme önünde tüm suçu kabul etmesine rağmen, gerçeğin bambaşka olduğuna inanmaktadır.

109.jpg

108.jpg

Fikret'in İstanbul'dan Adapazarı'na uzanan yolculuğu şimdi yeni bir yol ayrımındadır. Tüm çabasına rağmen Tahsin'i affedemeyen Fikret yeni kararını açıklar.

107.jpg

Hayriye Hanım, gözyaşları içinde Şevket'i hapishaneye uğurlarken, durum kendisinden saklanan Ali Rıza Bey, bütün kırgınlığına rağmen babalık vazifelerinin hiç bitmeyeceğini bir kez daha anlamış, bütün evlatlarını etrafında toplamaya karar vermiştir.

106.jpg

105.jpg

104.jpg

Sert geçen sonbaharın savurduğu yaprakları toplamaya çalışan koca çınar, son darbeyle kendini can düşmanına teslim eder.

103.jpg

102.jpg

101.jpg

<a href= "http://webtv.kanald.com.tr/Detail.aspx?Pid=17&TypeId=1" target="_blank"><font size=3><b>Yaprak Dökümü 159. Bölüm Fragmanı için tıklayın!</b></font></a>