X
X

#annemyapar etiketiyle, hikayesini BinYaprak’a anlatanlar kazanıyor!

02.05.2016 Pazartesi 21:59 (Güncellendi: 07.09.2016 - 09:50)

Çalışan annelerin yetiştirdiği çocuklar, annelerinin hikayeleri ile ilham verecek...

#annemyapar diyorsan, hikayesini BinYaprak’a anlat,

annenin Anneler Günü’nü tüm Türkiye kutlasın...

Çalışan annelerin yetiştirdiği çocuklar, annelerinin hikayeleri ile ilham verecek.  Facebook’ta #annemyapar hashtagiyle, çalışan annelerinin anılarını, birlikte çekilen fotoğrafları ile paylaşan kadın, erkek tüm katılımcılardan en çok beğeni alan 5 anneye sürpriz hediyeler var.

“O yaparsa ben de yaparım” sloganıyla yola çıkan BinYaprak, Anneler Günü’ne özel bir yarışma başlatıyor. Çalışan annelerin çocukları, annelerinin anılarını Facebook üzerinden #annemyapar hashtagiyle paylaşarak yarışmaya katılabilecekler.

Kampanyaya katılacaklar, 4 Mayıs 2016 saat 20:00’a kadar annelerinin ilham veren hikayelerini kendi hesaplarından #annemyapar hashtagiyle paylaşabilecek. Yarışma sonunda en çok beğeni alan anının kahramanı olan anne için 8 Mayıs Anneler Günü’nde BinYaprak tarafından bir kutlama videosu yayınlanacak. Kutlama videosu, aynı zamanda BinYaprak’ın internet sitesinde ve BinYaprak sosyal medya hesaplarında #annemyapar hashtagiyle yayınlanacak. 

En çok beğenilen ilk 5 hikaye ise sürpriz ödüller kazanacak. Kazananlar 8 Mayıs Pazar günü https://www.facebook.com/binyaprak hesabından ve BinYaprak.com’dan duyurulacak.

Kampanya koşulları ve detaylı bilgi için bu linke tıklayabilirsiniz. 

BinYaprak Hakkında

BinYaprak; iş hayatına atılmaya hazırlanan farklı coğrafyalardaki üniversiteli kadınla, çalışan kadının ilham, tecrübe ve iş fırsatlarını paylaştıkları, çalışan kadının dijital kız kardeşlik ağı. BinYaprak, www.binyaprak.com adresindeki servisi ve sosyal medya hesaplarıyla üye ve takipçilerine ilham verirken, yine dijital platformlarda eğitim ve etkinlikler düzenlemektedir. Ayrıca, önümüzdeki dönemde BinYaprak çemberleri ile üyelerin biraraya gelebileceği ve merak edilen konularla ilgili eğitim ve tecrübelerden yararlanabileceği etkinlikler de düzenlenecektir.