X
X

2. Uluslararası Elmas Ödülleri sahiplerini buldu! Demirören Medya birçok kategoride ödüle layık görüldü!

07.06.2022 Salı 14:33 (Güncellendi: 07.06.2022 - 14:33)

Ratel Medya ve Luna Medya ortak organizatörlüğünde bu yıl ikincisi düzenlenen 2. Uluslararası Elmas Ödül Töreni iş, sanat, medya ve cemiyet dünyasını muhteşem bir geceyle bir araya getirdi. Hilton İstanbul Bomonti Hotel’de düzenlenen gala gecesinin sunuculuğunu Burcu Esmersoy ve Yavuz Seçkin yaptı.

Gecede Demirören Medya’ya Ödül Yağdı….

Yılın en iyilerinin ödül aldığı 2. Uluslararası Elmas Ödül Töreni’nde, Demirören Medya birçok kategoride ödüle layık görüldü. Neler Oluyor Hayatta “Yılın Aktüel Haber Programı”, Gelinim Mutfakta “Yılın Yarışma Programı”, Magazin D “Yılın Magazin Programı”, Üç Kız Kardeş “Yılın Dizisi”, Merve Dinçkol “Yılın Kadın Haber Spikeri” alarak, geceden ödülle ayrıldı.

Demet Akalın ve Öykü Gürman konserleriyle renklenen törende Kanal D’nin her Cuma akşamı izleyici ile buluşan efsane dizisi Arka Sokaklar’ın yapım firması Erler Film’in sahibi Türker İnanoğlu ”Yılın Dizi Yapımcısı” kategorisi ile ödüllendirildi, ödülü oğlu İlker İnanoğlu aldı. Salı akşamlarına damga vuran Üç Kız Kardeş romanının sahibi İclal Aydın da “Yılın Kitap Yazarı” ödülüne layık görüldü.

Component Name: AutoContentCreater - Error:503 Backend fetch failed

Error 503 Backend fetch failed

Backend fetch failed

Guru Meditation:

XID: 905306686


Varnish cache server