X
X

4 Yeni Yabancı Dizi Şubat’ta tv2’de!

23.01.2013 Çarşamba 17:59 (Güncellendi: 07.09.2016 - 09:50)

tv2, izleyicilerini Şubat ayında 4 yeni diziyle buluşturuyor.

En popüler yabancı dizileri ekrana getiren tv2, Şubat ayında izleyicilerini hem Türkçe hem de orijinal dilinde takip edebilecekleri 4 yeni diziyle buluşturacak.

 
70. Altın Küre’de En İyi Drama Dizisi, En İyi Erkek Oyuncu ve En İyi Kadın Oyuncu ödüllerini alan Homeland,  NIP/TUCK ve Glee’nin yaratıcılarından korku dolu bir yapım American Horror Story, Terminatör 3′te dişi terminatör olarak izlediğimiz Kristanna Loken’in başrolde olduğu çizgi roman uyarlaması Painkiller Jane ve yıldız olmak için şov dünyasının zorlu basamaklarında savaş veren gençlerin hikâyesini konu alan The L.A. Complex, Şubat’ta tv2’de.
 
Kahraman mı, köstebek mi?
6 Emmy, 5 Altın Küre ödüllü Homeland, teröristlerce Afganistan'da hapsedilmiş olan Nicholas Brody’nin özel bir operasyonla kurtarılıp ülkesine dönmesinden sonra yaşananları konu alıyor. Brody’nin gerçekten kim olduğu sorusu sürekli zihninizi kurcalayacak. 24’ün yaratıcılarından Homeland 6 Şubat’tan itibaren her Çarşamba saat 23:00’te tv2’de!
 
 
Bu evde yaşayanların bazıları aslında yaşamıyor...
Klasik bir Amerikan ailesi, hayatlarında yeni bir başlangıç için Los Angles’a taşınır. Ancak taşındıkları eski malikane, klasik sıcak bir yuva değildir. American Horror Story’nin “ölüm evi”nde olanları izlerken tüyleriniz diken diken olacak. American Horror Story 2 Şubat’tan itibaren her Cumartesi saat 24:00’te tv2’de!
 
 
Süper güçlü, süper gizemli, süper çekici...
1995 yılında yaratılan çizgi romandan uyarlama olan Painkiller Jane, DEA ajanı Jane Vasko'nun başından geçenleri konu alıyor. Süper kahraman Jane, hem çizgi roman hem de bilim kurgu ve macera severleri ekran başına toplayacak gibi gözüküyor. Painkiller Jane 14 Şubat’tan itibaren her Perşembe saat 23:00’te tv2’de!
 
 
Küçük hayatlar, büyük hayaller...
Her biri farklı şehirlerden Los Angeles'a gelip burada aynı daireyi paylaşan, çoğu 20'li yaşlarındaki bir grup gencin hikayesini konu alan The L.A. Complex’te şov dünyasının bazen ne kadar gösterişli bazen de ne kadar acımasız olduğuna şahit olacaksınız. The L.A. Complex 12 Şubat’tan itibaren her Salı saat 23:00’te tv2’de!
 
 
.jpg