X
X

"50 Fifty" bu hafta özel gündemiyle çok renkli!

21.06.2023 Çarşamba 10:21 (Güncellendi: 21.06.2023 - 10:21)

Dream Türk ekranlarının dinamik müzik, magazin programı “50 fifty”de bu hafta özel röportajlar var…

Dream Türk Tv’de ekrana gelen sunuculuğunu Emel Yalçın’ın, Genel koordinatörlüğünü Suat Yanç’ın, yapımcılığını Noah Entertainment’ın üstlendiği “50 Fifty” bu hafta özel gündemiyle müzik dünyasının nabzını tutacak.

22 Haziran Perşembe saat 20.00’de yayınlanacak yeni bölümünde “50 Fifty” izleyenlerini merak dolu bir müzik ve magazin turu bekliyor.
Sevilen şarkıcı Fatih Erkoç, 90’lar müziğinin sırlarını “50 Fifty” izleyenlerine anlatırken, başarılı şarkıcı Şevval Sam, neden 600 yaşına kadar yaşamak istediğini söyleyecek. Yusuf Güney’in büyük ilgi gördüğü Yunanistan konserinde neler yaşandığına dair görüntüler, Uğur Arslan’ın “AFARA” gösterisinde izleyenlere yaşattığı duygusal anlar ve Arzu Yanardağ-Uğurcan Yanardağ çiftinin evlilik hazırlıkları yaparken katıldıkları YouTube programı sonrası yaşadıkları şoke eden ayrılığa dair en özel detaylar Dream Türk ekranlarına gelecek.

Ve “50 Fifty”nin bu haftaki stüdyo konuğu ise, Yılmaz Taner olacak. Taner, Emel Yalçın’a özel açıklamalarda bulunacak.

Konserler, yeni klipler ve son haberlerle müzik dünyasının nabzını tutacak “50 Fifty” her Perşembe 20.00’de Dream Türk Tv’de...