X
X

“50 Fifty” bu hafta yine dopdolu!

05.07.2023 Çarşamba 10:51 (Güncellendi: 05.07.2023 - 10:51)

Dream Türk ekranlarının dinamik müzik, magazin programı “50 fifty”de bu hafta özel röportajlar var…

Dream Türk ekranlarının dinamik müzik, magazin programı “50 fifty”de bu hafta özel röportajlar var…

Dream Türk Tv’de ekrana gelen sunuculuğunu Emel Yalçın’ın, Genel koordinatörlüğünü Suat Yanç’ın, yapımcılığını Noah Entertainment’ın üstlendiği “50 Fifty” bu hafta özel gündemiyle müzik dünyasının nabzını tutacak.

6 Temmuz Perşembe saat 20.00’de yayınlanacak yeni bölümünde “50 Fifty” izleyenlerini müzik dünyasına dair önemli gelişmeler bekliyor.

Müziğe uzun bir aradan sonra geri dönen Yusuf Güney, “50 Fifty” stüdyolarında izleyenlere ses getirecek açıklamalarda bulunacak. Bir dönem müzikal heyecanını kaybettiğini söyleyen ve müziği bırakma noktasına gelen Güney, bu heyecanı nasıl geri yakaladığını Dream Türk seyircilerine anlatacak.

Ayrıca müzik dünyasına dair magazin turunda Gülben Ergen ve İbrahim Tatlıses’in İzmir’de aynı sahnede gerçekleştirdikleri eğlenceli konsere dair detaylar, çok konuşulan şarkıcı Simge Sağın’dan şarkılarına ilham olan eski sevgililerine dair çarpıcı itiraflar ve şarkıcı Funda Arar’ı Bodrum’da çılgına çeviren olaylar Dream Türk ekranına gelecek.

Konserler, yeni klipler ve son haberlerle müzik dünyasının nabzını tutacak “50 Fifty” her Perşembe 20.00’de Dream Türk Tv’de...