X
X

Afili Aşk'tan Afili Set Ziyareti!

24.05.2019 Friday 16:17 (Güncellendi: 10.04.2020 - 14:24)

12 Haziran Çarşamba akşamı Kanal D’de başlayacak olan Afili Aşk hayranlarına özel selfie yarışması...

Kanal D’nin yeni dizisi Afili Aşk şimdiden büyük bir hayran kitlesi oluşturdu. Kanal D de bu hayranlarına özel bir selfie yarışması hazırladı.

#AfiliAşk
ve #AfiliSelfie hashtag’leri ile selfie’ni bizimle paylaş; Twitter ve Instagram’da en çok beğeniyi al, set ziyaretini kap!

Yarışma Katılım Koşulları

1- Twitter ve Instagram platformları üzerinden gerçekleştirilecek olan yarışma 24.05.2019 – 31.05.2019 tarihleri arasında Kanal D tarafından düzenlenmektedir.

Tüm katılımcıların Kanal D sosyal medya hesaplarını takip ediyor olması gerekmektedir.

2- Yarışma süresi kapsamında #AfiliAşk ve #AfiliSelfie hashtag’leriyle “selfie” paylaşımlarınızı Twitter ve Instagram hesaplarınızdan yapabilirsiniz.

3- Twitter üzerinden en çok beğeni alan 1çift; Instagram üzerinden en çok beğeni alan 1çift toplamda 2 çift Set Ziyaretine hak kazanır.

4- Paylaşım yapan profillerin gizlilik ayarı “Herkese açık” olma zorunluluğu bulunmaktadır.

5- Yarışmaya katılan sahte hesapların katılımı geçersiz sayılacaktır.

6- Yarışmaya katılım ücretsizdir, 13 yaşından büyük herkes yarışmaya katılabilir. Katılım için işbu katılım koşulları dışında ticari koşul aranmamaktadır.

7- Yarışma, 31 Mayıs 2019 23.59 tarihinde son bulacak, kazananlar ile sosyal medya üzerinden iletişime geçilecektir. Kazananların, mesaj yolu ile iletişime geçmeleri istenecektir. Bu mesajda kazanandan istenecek ad-soyad ve iletişim bilgilerinin eksik veya yanlış olması nedeniyle yaşanacak olan aksaklıklardan Kanal D sorumlu değildir.

8- Tam ve doğru bilginin verilmemiş olduğunun tespiti halinde, bilgilerini eksik sağlayan katılımcılar, yarışma kapsamında ödüle hak kazanmamış kabul edilirler. Böyle bir durumdaki katılımcılar herhangi bir hak iddia edemezler. Kanal D katılımcıların kampanyaya katılım uygunluğunu doğrulama ve kampanyaya katıldıkları profilleri teyit etme hakkını saklı tutar.

9- Kazanılan ödül değiştirilemez, devredilemez, iade edilemez veya nakde dönüştürülemez.
Set ziyareti kazananlar; İstanbul dışında veya yurt dışında ikamet ediyorlar ise ulaşım ve konaklama kendilerine ait olacaktır.

10- Katılım Koşulları’na aykırı eylemler gerçekleştiren katılımcılar, yetkili kişi tarafından yarışmadan çıkartılabilecek, ödül kazanmış olmaları halinde ödülleri verilmeyebilecektir. Kullanım Koşulları’na aykırı eylemlerin gerçekleştirilmesi halinde Kanal D yasal işlem başlatma ve varsa bundan doğan her türlü maddi ve manevi zararlarının da tazminini talep etme hakkı saklıdır.

11- Kanal D, yarışmaya katılım esnasında, katılımcıların kişisel bilgisayarları ve internet erişimlerinden ve her türlü teknik aksaklıklardan (İnternet hızının düşük olması, bağlantının kopması, uygun programa sahip olunmaması vb...) oluşabilecek problemlerden ve söz konusu bilgisayarlara yetkisiz erişim vb. durumlardan kaynaklanabilecek problem ve zararlardan dolayı sorumluluk kabul etmemektedir.

12- Katılımcılar, yarışmanın sonuçlarını sosyal medya hesaplarımız aracılığıyla açıklanmasını kabul etmektedirler.

13- Yarışmaya katılanlar işbu Katılım Koşulları’nı kabul etmiş sayılırlar. Kanal D Yarışmaya Katılım Koşulları’na uygun davranıp davranılmadığını dilediği şekilde değerlendirme ve denetleme hakkını saklı tutmaktadır.

14- Yarışma kapsamında ortaya çıkan her türlü uyuşmazlıkta Kanal D’nin her türlü kayıtları esas alınacaktır.

15- Kanal D’nin yarışmayı herhangi bir zamanda sonlandırma ve yarışma şartlarında değişiklik yapma hakkı mahfuzdur. Bu nedenle katılımcılar, güncel koşullar ve kuralları öğrenmek için bu sayfayı düzenli olarak ziyaret etmeleri gerektiğini kabul ederler. Yarışmaya katılan herkes yukarıdaki şartları geri alınamaz bir şekilde, kabul, beyan ve taahhüt etmiş sayılır.

16- Katılım Koşullarının herhangi bir maddesi hukuka aykırı, hükümsüz ya da uygulanamaz olarak addedilirse söz konusu madde ayrılabilir olarak sayılacak ve geriye kalan hükümlerin geçerliliğini ve uygulanabilirliğini etkilemeyecektir.

 

AFILI AŞK VİDEOLARI