X
X

Afili Aşk 10. Bölüm Özeti

19.08.2019 Monday 11:22 (Güncellendi: 10.04.2020 - 14:24)

Kerem'in kıskançlıkları artıyor!

Kerem ve Ayşe yaşadıkları öpüşme anının etkisinden bir türlü çıkamazlar. Kerem Ayşe’ye kendini affettirmeye çalışırken Ayşe ise kendine bu evliliği neden yaptığını hatırlatır. Ayşe bu evlilik sürecini atlatabilmek için kendine bir liste hazırlar. Dört maddelik listesinin başında matematik dersi almak vardır.


Ayşe kendine bir matematik hocası bulur ancak bu hoca karizmasıyla Kerem’i rahatsız eder. Ayşe listesini tek tek yerine getirirken Kerem, Ayşe’nin listesindeki dördüncü maddeyi görür ama şifreli yazıldığı için ne olduğunu anlayamaz.

Kerem Ayşe’nin listesindeki dördüncü maddenin anlamını öğrenebilecek midir?

-----------------------------------------------------

Afili Ask 10th Episode Trailer

Kerem's jealousy grows!

Kerem and Ayşe cannot get over the moment they kissed. While Kerem tries to make up for it, Ayşe reminds herself the reason why she has married. Ayşe prepares a list to come through this marriage. Taking mathematics courses is at the top of the four-point list.

Ayşe finds a maths teacher, however, the teacher annoys Kerem with his attractiveness. Ayşe fulfils her list one by one whereas Kerem sees the fourth one but cannot understand it because it is written in cipher.

Will Kerem be able to find out the meaning of the fourth point?  

AFILI AŞK VİDEOLARI