X
X

Afili Aşk 11. Bölüm Özeti

26.08.2019 Pazartesi 12:09 (Güncellendi: 10.04.2020 - 14:24)

Kerem, kazadan sonra Ayşe’nin itirafının peşine düşüyor!

Ayşe ‘’Sakın Aşık Olma’’yı kim için söylemiştir? Kerem kendi dahil tüm seçeneklerin peşinde iz sürerken kim olduğunu bulabilecek midir?

Ayşe ise, hayatının teklifi ile karşı karşıyadır. Bir menajerlik şirketi Ayşe ile anlaşmak ister. Ayşe’nin bütün hayatını değiştirecek olan bu teklif, Kerem’in hiç hoşuna gitmez. Kerem Ayşe’nin yeni kariyerine engel olmaya çalışırken kendini sürekli Ayşe’nin yanında bulur. Ayşe, Kerem’in bu hallerini içten içe onu korumak istemesine bağlar. Aradaki buzlar eriyor gibi gözükürken geçmişten gelen ve hiçbir kötü niyeti olmayan eski bir tanıdık tüm dengeleri alt üst edecektir.

-------------------------------------------------------------

Afili Ask 11th Episode Summary

Kerem is determined to make Ayşe confess after the accident!

For whom Ayşe said ‘’Don’t ever fall in love’’? Is Kerem going to find this person taking into consideration every possible option including himself?  

On the other hand, a crucial offer has been made for Ayşe. An actors’ agency wants to make an agreement with her. This offer which is totally going to change Ayşe’s life irritates Kerem. While trying to stop Ayşe’s new career, Kerem constantly finds himself near Ayşe. She thinks Kerem is doing all these to protect her. Just as they’re about the break the ice, an old acquaintance who has no bad intentions comes and upsets the balances altogether.

AFİLİ AŞK VİDEOLARI