X
X

Afili Aşk 13. Bölüm Özeti

09.09.2019 Monday 10:50 (Güncellendi: 10.04.2020 - 14:24)

Kerem’in gözaltına alınması bütün hayalleri yıkar!

Modamu heyecanla büyük bir şirket ortaklığına imza atmak için hazırlanır. Ancak Kerem’in gözaltına alınması bütün hayalleri yıkar. Muhsin’in Kerem’e olan güvensizliği bu olayla birlikte aralarında büyük bir tartışmaya sebep olur. Kerem’in her şeyi bırakıp, evi terk etmesiyle işler daha da karıştıracaktır.Kerem kendi ayaklarının üzerinde durayım derken kendini Özkayalı’ların evinde bulur. Ayşe, Kerem rüzgarıyla oradan oraya savrulurken Kerem’e doğru yönü gösterebilecek mi?

Sahte evliliği öğrenen Muammer’in eve beklenmedik ziyareti ise Kerem ve Ayşe’yi sırlarının ortaya çıkma tehlikesiyle karşı karşıya bırakır. 

Afili Aşk yeni bölümüyle Çarşamba 20.00'de Kanal D'de!

---------------------------------------------

Afili Ask 13th Episode Summary

Kerem’s arrest becomes a huge disappointment!

Bursting with excitement, Modamu is getting ready to sign a big partnership. However, Kerem’s arrest lets all the dreams down. Since Muhsin has always distrusted Kerem, a big fight breaks out between the two following the incident. Kerem leaves the house but this doesn’t mean he's out of trouble.

While Kerem tries to stand on his own feet, he finds himself at Ozkayali house. Will Ayşe be able to guide Kerem in the right direction while he is on the rocky ground?

The unexpected visit by Muammer who has found out the fake marriage gets to be a threat to Ayşe and Kerem.

Love Trap is on Kanal D with its new episode on Wednesday at 20.00!

AFILI AŞK VİDEOLARI