X
X

Afili Aşk 14. Bölüm Özeti

16.09.2019 Monday 14:02 (Güncellendi: 10.04.2020 - 14:24)

Kerem ve Ayşe arasında denetmen krizi!

Muhsin'in yorgun kalbi, Kerem ve Ayşe’nin sahte evliliklerini duymaya dayanamaz. Muhsin’in kalp krizi tüm ailede korku yaratır.

Kerem ve Ayşe olayın üzüntüsü ve pişmanlığını yaşar. Muhsin uyandığında ise büyük korkulu bir bekleyiş başlar. Kerem ve Ayşe bunun hesabını Muhsin’e nasıl verecektir?Oynadıkları oyunun sonuçlarıyla yüzleşebilecekler midir?

Modamu’da ise dengeler değişmeye başlar. Yeni ortaklar şirkete güzel ve disiplinli bir denetmen yollarlar. Kerem’le yan yana çalışacak olan kadın hem şirkette hem de Kerem ve Ayşe arasında krizlere sebep olacaktır.

Afili Aşk yeni bölümüyle Çarşamba 20.00'de Kanal D'de!

--------------------------------------------------------------------------

Afili Ask 14th Episode Summary

Auditor crisis between Kerem and Ayşe!

Muhsin's weary heart cannot stand hearing about Kerem and Ayşe’s fake marriage. The whole family gets deeply worried about Muhsin’s heart attack.

Kerem and Ayşe feel very regretful. When Muhsin wakes up, they start to wait in fear. How will Ayşe and Kerem explain this to Muhsin?

Will they face the consequences of the game they play?

Meanwhile, some alterations are being made in Modamu. The new partners send a pretty and disciplined auditor to the company. The woman that is going to start to work with Kerem will cause crisis both in the company and between Kerem and Ayşe.

AFILI AŞK VİDEOLARI