X
X

Afili Aşk 15. Bölüm Özeti

23.09.2019 Monday 12:48 (Güncellendi: 10.04.2020 - 14:24)

Kerem ve Ayşe, evlilik oyununu bitirmeye karar veriyorlar! Afili Aşk yeni bölümüyle Çarşamba 20.00'de Kanal D'de!

Ceyda, artık şirkettedir ve belli ki daha tehlikeli olacaktır. Bu durum karşısında Kerem şirketin gidişatı adına sessizliğini korurken, Ayşe üst üste yaşanan olaylardan dolayı kendini köşeye sıkışmış gibi hisseder. Muhsin’in olanları hatırlama ihtimalinin yanında bir de Ceyda ile daha fazla başa çıkamayacağını düşünen Ayşe, Kerem ile konuşur. Yol ayrımı için ilk adım atılır. Kerem ve Ayşe anlaşmalı evliliklerini bitirme kararı alırlar.

Öte yandan Ayşe’ye menajerinden gelen büyük iş teklifi hayatını bambaşka bir noktaya taşıyacaktır. Kerem ve Ayşe kimseye duyurmadan ve evlilik oyunu ortaya çıkmadan evliliklerini bitirebilecek midir?

Beklenmedik bir anda Muhsin’den gelen telefonla Kerem ve Ayşe daha da sarsılacaktır!

Afili Aşk 15. Bölüm Fragmanları:

-------------------------------------------------------------------------------

Afili Ask 15th Episode Summary

Kerem and Ayse decide to end the marriage game! Afili Ask is on Kanal D with its new episode on Wednesday at 20.00!

Ceyda is now in the company and it’s obvious that she’s up to no good. Ayse feels cornered by the consecutive incidents while Kerem tries to keep his cool for the sake of the company’s stability. Besides the possibility of Muhsin’s recalling events, Ayse now has to deal with Ceyda. Overwhelmed by all these, she talks to Kerem. Kerem and Ayse decide to end their fake marriage. They take the first step to part ways.  

Meanwhile, a big offer that has come from Ayse’s manager is going to change the course of her life completely. Will Ayse and Kerem be able to put an end to their marriage secretly, will they be able to hide the truth until they break up?

Muhsin’s unexpected phone call is going to wear them out more!  

 

AFILI AŞK VİDEOLARI