X
X

Afili Aşk 16. Bölüm Özeti

30.09.2019 Monday 10:53 (Güncellendi: 10.04.2020 - 14:24)

Boşanmaya kalkan Muhsin ne işler karıştırıyor?

Yiğiter ailesinde ayrılık rüzgarları esmeye başlar. Muhsin’in boşanma isteğiyle şok yaşayan Kerem ve Ayşe, bu problemi kendi yöntemleri ile çözmeye girişmek isterken, hiçbir şeyden haberi olmayan Yelda, Muhsin’in kendisini aldattığını düşünür. Kerem ve Ayşe ilk başta buna ihtimal vermezken şüpheler gittikçe artar. Kerem ve Ayşe, gerçeğine peşine düşerler ama bu yolculukta onları beklenmedik bir sürpriz beklemektedir.

Kerem ve Ayşe, Muhsin’in kararından kendilerini sorumlu tutarken bir yandan da kendi ayrılık kararı konusunda ikileme düşerler. İkili ayrılmaya çalışırken belli etmeseler de gittikçe yakınlaşmaktadır. Ancak Ceyda’nın eline geçen büyük bir koz Ayşe’yi köşeye sıkıştıracaktır. Ayşe şimdi zor bir seçim yapmak zorundadır.

Afili Aşk yeni bölümüyle Çarşamba 20.00'de Kanal D'de!

Afili Ask 16th Episode Summary

By attempting to divorce, what’s Muhsin up to?

Rough winds are blowing through the Yigiter family. Shocked by Muhsin’s decision about divorce, Kerem and Ayşe try to solve this in their own way. Meanwhile, Yelda who isn’t aware of anything happening thinks Muhsin is cheating on her. Kerem and Ayşe don’t believe in it in the first place but they start to suspect Muhsin more and more. Kerem and Ayşe go after the truth but a surprise is waiting for them in this chase.

Kerem and Ayse feel responsible for Muhsin’s decision while they are in two minds about their own divorce. As they make efforts to break up, they get closer to each other in time no matter how they try to ignore this. However, Ayşe really has her back against the wall by a big leverage Ceyda has. She has to make a decision now.

Afili Ask is on Kanal D with its new episode on Wednesday at 20.00!

AFILI AŞK VİDEOLARI