X
X

Afili Aşk 17. Bölüm Özeti

07.10.2019 Pazartesi 10:06 (Güncellendi: 10.04.2020 - 14:24)

Kerem ve Ayşe boşanmak üzere hakim karşısına çıkar!

Ayşe’nin imzaladığı boşanma belgelerini masasında gören Kerem büyük bir duygu karmaşası yaşamaya başlar. Kerem’in bu ruh hali Ayşe’yi de etkiler. Her ikisi de bu karışıklığı gidermek için birbirlerinden habersiz karşılıklı aşk testi yaparlar. Bu testin sonucu ne olacaktır?

Muhsin’in evi terk etmesi ise Kerem ve Ayşe’yi yeni bir maceranın içine sürükler. Muhsin’i eve döndürme operasyonu için kolları sıvarlar. Yelda ve Muhsin için romantik bir gece hazırlayan Ayşe ve Kerem, hazırladıkları ortamda mahsur kalırlar. Baş başa geçirmek zorunda kalacakları bu gece geçmişle ilgili şok edici bir sırrı açığa çıkaracaktır.

---------------------------------

Afili Aşk 17th Episode Summary

Kerem and Ayse are in the court to divorce!

Kerem gets extremely confused about his feelings when he sees the divorce papers which was signed by Ayse on his desk. Kerem’s state of mind affects Ayse, too. Both of them test each other’s love secretly. What are the results of these tests?

Kerem and Ayse find themselves in a new adventure when Muhsin leaves home. They take action to get Muhsin back home. Kerem and Ayse who have planned a romantic night for Yelda and Muhsin, get stuck in the house. The night that they have to spend alone together reveals a shocking secret about the past.

AFİLİ AŞK VİDEOLARI