X
X

Afili Aşk 19. Bölüm Özeti

21.10.2019 Monday 10:27 (Güncellendi: 10.04.2020 - 14:24)

Kerem, Ayşe için özel bir yemek düzenliyor!

Terapistten gelen rapor Kerem ve Ayşe’yi şaşırtır. Rapordan çıkan sonuç ikiliyi nasıl etkileyecektir? İkilimiz bir türlü dile getirmedikleri ilk aşk meselesini bir an bile akıllardan çıkaramazlar. Kerem bu duruma artık son vermek için Volkan’la harekete geçer. Ayşe için özel bir yemek düzenler. Ayşe bu yemek için çok heyecanlıdır bütün duygularından emin akşam yemeğine gider. Kerem, kuğuyu yapanın kendisi olduğunu ve ilk aşkı olduğunu itiraf edebilecek midir?

Kerem ve Ayşe henüz kendilerine bile itiraf edemedikleri duyguların içinde kaybolurken Hülya ikilinin peşine düşer. Ayşe’nin sarhoşken söylediklerini aklımdan çıkaramayan Hülya, Ceyda’dan da aldığı destekle bu evlilikteki sır perdesini çözecek midir?

Afili Aşk yeni bölümüyle Çarşamba 20.00'de Kanal D'de!

-----------------------------------------------------------------------------

Afili Ask 19th Episode Summary

Kerem arranges a special dinner for Ayse!

The therapist’s report surprises Kerem and Ayse. How will the report’s result affect the couple? They can’t help but think about their encounter when they were little kids. Kerem takes action with Volkan to put an end to this ambiguity. He arranges a special dinner for Ayse. Ayse is hyped up about the dinner and she goes there being sure of her feelings. Will Kerem and Ayse be able to confess they are the first love of each other?

Hulya goes after Kerem and Ayse as they are lost in the feelings that they cannot even admit. Hulya cannot forget what Ayse said when she was drunk. With Ceyda’s support, she pursues the truth about this marriage. Will she unveil the mystery? 

AFILI AŞK VİDEOLARI