X
X

Afili Aşk 20. Bölüm Özeti

28.10.2019 Monday 11:42 (Güncellendi: 10.04.2020 - 14:24)

Kerem ve Ayşe arasında beklenmedik bir yanlış anlaşılma yaşanıyor!

Ceyda’nın iş için hazırladığı kuğu konsepti, Kerem ve Ayşe arasında büyük bir yanlış anlaşılmaya yol açar. Ayşe içine düştüğü hayal kırıklığıyla perişan bir haldeyken, Kerem ise ne yapacağını bilemez. Kerem bu durumla yüzleşmekten korkarken, Ayşe daha fazla dayanamaz. Ayşe, Kerem’le yüzleşmek ister ama bu hiçte kolay olmayacaktır. Çünkü Kerem’in kafası soru işaretleriyle doludur.

Ceyda ise hazırladığı kuğu konseptinin Kerem ve Ayşe için ne ifade ettiğini öğrenir ve çılgına döner. Ceyda işini şansa bırakmama kararı alır. Kerem ve Ayşe’nin kaderi Ceyda’nın iki dudağının arasındadır. Kerem ve Ayşe’nin çocukluklarından beri olan kaderi mi galip gelecektir, yoksa Ceyda mı?

Afili Aşk yeni bölümüyle Çarşamba 20.00'de Kanal D'de!

Afili Ask 20th Episode Summary

There is a massive misunderstanding between Kerem and Ayse!

Ceyda prepares a swan concept for a project and this causes a huge misunderstanding between Kerem and Ayse. Whereas Ayse is deeply disappointed, Kerem doesn’t know what to do at all. Kerem is afraid of facing this situation but Ayse cannot stand any longer. She wants to confront Kerem yet this won’t be as easy as she thinks because Kerem isn’t sure of himself.

Ceyda learns what the swan concept means for Kerem and Ayse and starts to see red. She decides to take control. Now, Kerem and Ayse’s future depends on what Ceyda is going to say. Which one will be the triumphant; Kerem and Ayse’s destiny that was shaped long ago or Ceyda?

AFILI AŞK VİDEOLARI