X
X

Afili Aşk 22. Bölüm Özeti

11.11.2019 Monday 14:09 (Güncellendi: 10.04.2020 - 14:24)

Ayşe’nin değişen davranışları herkesi şaşırtır ve üzer!

Ayşe, Kerem’den hayatında duyduğu en güzel aşk cümlelerini duymuştur. Kerem ve Ayşe için her şey iyiye giderken anlaşmalı evliliği öğrenen Yelda bu bilgiyi kullanarak Ayşe’yi bir kukla gibi oynatmaya başlar. Amacı Ayşe’nin Kerem’i terk etmesi değil, Kerem’in Ayşe’den soğumasıdır.Ayşe bambaşka biri olur. Ayşe’nin değişen davranışları herkesi şaşırtır ve üzer. Kerem, Ayşe’nin bu davranışlarından kötü etkilenmeye başlar ve kararını sorgular. İpler iyice kopma noktasına gelmektedir.

Bundan sonra Kerem ve Ayşe için her şey başlamadan bitecek midir? Ayşe hayatında alacağı en zor kararla karşı karşıyadır.

--------------------------------------------------------------------------------------------------

Afili Ask 22nd Episode Summary

Ayse disappoints and upsets everyone changing her attitudes!

Kerem speaks to Ayse in the most romantic way she can ever imagine. As everything starts to go perfect with Kerem and Ayse, Yelda finds out the truth about their marriage. Using this fact, she begins to play with Ayse like a puppet master. Her aim is not to make Ayse break up with Kerem, but to make Kerem fall out of love with Ayse.

Ayse completely turns into someone else. She totally changes her attitudes disappointing everyone around her. Kerem is affected by all that is happening and starts to question his decision. Everything is on the brink of falling apart.

Will Kerem and Ayse put an end to this relationship without even starting? Ayse is about to make the hardest decision she has ever made in her life.

AFILI AŞK VİDEOLARI