X
X

Afili Aşk 23. Bölüm Özeti

18.11.2019 Monday 10:41 (Güncellendi: 10.04.2020 - 14:24)

Yelda, Kerem ve Ayşe’nin aşkına ikna olacak mı?

Kerem ve Ayşe, birbirlerinden kopamayacakları anlayıp, anlaşmalı evliliklerini inandırmak için harcadıkları çabayı aşkları için harcayacaklar. Kerem ve Ayşe, Yelda’ya bu aşkı inandırabilmek için yeni bir oyuna başlarlar. Kerem derbeder halde dolaşırken bu durumdan en çok endişelenen Yelda olur.

Modamu Ayşe’nin magazine verdiği demeçler yüzünden zor duruma düşer. Kerem hem şirketin, hem de Ayşe’nin kötüye giden imajını düzeltmek için sosyal sorumluluk projesi başlatır; ama, sosyal medyada da peşlerini bırakmayan troller işleri zorlaştırır. Kerem ve Ayşe hem aşkları için, hem de şirket için omuz omuza mücadele verirler. Ancak hiçbir şey kolay olmayacaktır.

Afili Aşk 23. Bölüm Fragmanları:

------------------------------------------------------------------

Afili Ask 23rd Episode Trailer

Will Kerem and Ayse be able to convince Yelda of their love?

Kerem and Ayse realize that they cannot break up, so, they make efforts for their love as much as they have made efforts to make people believe in their fake marriage. Kerem and Ayşe make a new plan to persuade Yelda that they truly love each other. Kerem starts to act like he is in a big depression and it makes Yelda worry deeply about her son.

Modamu is on the hook because of a statement Ayse has made to the press. Kerem launches a social responsibility campaign to rectify both Ayse’s and the company’s reputation. However, trolls still chase after them on social media and they give Kerem a hard time. Kerem and Ayse stand shoulder to shoulder for both their love and the company. Nevertheless, nothing will be easy for them.

AFILI AŞK VİDEOLARI