X
X

Afili Aşk 24. Bölüm Özeti

25.11.2019 Monday 13:34 (Güncellendi: 10.04.2020 - 14:24)

Kerem ve Ayşe, aşklarının önündeki engelleri aşabilecek mi?

Kerem ve Ayşe sevgililiklerinin ilk gününü rüya gibi yaşar. Aşklarının önüne çıkan tüm engellere rağmen geleceğe doğru umutla bakarlar. Ancak Yelda'dan gelen telefonla bütün büyü bozulur. Kerem ve Ayşe’nin sahte evliliğini biri daha öğrenmiştir. Kerem ve Ayşe için ayrılık vakti midir? Ayşe evine geri dönmek zorunda kalır. İki aşık birbirinden ne kadar uzak kalabilecektir? Kerem ve Ayşe gizli gizli bir araya gelmenin yollarını ararlar.

Kerem hiç ayrılmayacakları bir formülün peşindedir. İki aileyi sıkı sıkı birbirine bağlayacak bu formül ise yine geçmişte gizlidir. Muhsin ve Ayşe’nin babası Kenan arasında geçmişte yaşanan bir olayın üzerine gitmeye karar verir ve araştırır. Kerem’in öğrendikleri bu iki aileyi bir arada tutmak için yeterli olacak mıdır?

Afili Aşk yeni bölümüyle Çarşamba 20.00'de Kanal D'de!

----------------------------------------------------------------------

Afili Ask Episode 24 Summary

Will Kerem and Ayse be able to overcome the obstacles?

Kerem and Ayse have a dream-like day for the first time as a couple. They have hopes for the future despite all the obstacles they have faced recently. However, Yelda’s call darkens the mood once again. Someone else learns about their fake marriage. Does it mean the end is near for Kerem and Ayse? Ayse has to go back to her house. How long will they be able to stay apart from each other? Kerem and Ayse start to look for ways to be together secretly.

Kerem is looking for a solution that they will never have to break up again. The solution which will bind the two families together lies in the past. Kerem digs up an incident that Muhsin and Ayse’s father Kenan went through together. Will Kerem’s research be enough to keep these two families together?

AFILI AŞK VİDEOLARI