X
X

Afili Aşk 25. Bölüm Özeti

02.12.2019 Monday 11:00 (Güncellendi: 10.04.2020 - 14:24)

Ceyda ve Yelda, Ayşe'ye karşı soğuk savaş ilan ediyor!

Kerem, Muhsin'in karanlık geçmişiyle yüzleşmekte zorlanır. Ne yapacağını bilemeyen Kerem, öğrendiği acı gerçeği kendi içinde mi tutacak yoksa Ayşe'yi kaybetme pahasına anlatacak mıdır?Ayşe ise her şeye rağmen Yelda’ya kendini sevdirme derdindedir. Bunu fark eden Yelda, titizlikle bir plan hazırlar. Bu planın farkında olmayan Ayşe, kendini adeta külkedisi masalının içinde bulur. Yakışıklı prens Kerem ve iyi kalpli külkedisi Ayşe herkese ve her şeye rağmen sonsuza dek mutlu yaşayacakları bir dünya hayal ederken hiç beklemedikleri şekilde tuzağa düşerler.

Peki Ayşe bu tuzağı bozup prensine yetişebilecek midir?

Afili Aşk yeni bölümüyle Çarşamba 20.00'de Kanal D'de!

-------------------------------------------------------------

Afili Ask Episode 25 Summary

Ceyda and Yelda declare war on Ayse!

Kerem has a hard time facing Muhsin's dark past. Kerem doesn’t know what to do; will he keep this to himself forever or will he tell Ayse risking their relationship? 

As for Ayse, she tries to win Yelda’s appreciation despite all. Realizing this, Yelda schemes against her meticulously. Ayse is not aware of this plan and she finds herself in a tale like Cinderella. The charming prince Kerem and kind-hearted Cinderella, Ayse, dream of a world that they will live happily ever after. However, they are trapped when least expected. 

Will Ayse be able to get out of this trap and reach her prince? 

Afili Ask is on Kanal D with its new episode on Wednesday at 20.00!

AFILI AŞK VİDEOLARI