X
X

Afili Aşk 26. Bölüm Özeti

09.12.2019 Monday 11:04 (Güncellendi: 10.04.2020 - 14:24)

Bekarlığa veda partisi ortalığı karıştırıyor!

Kerem ve Ayşe o gece adeta kendi masallarının içine sürüklenmiş. Bir kez daha aşklarının önüne kimsenin duramayacağını ispatlamışlardır. İki âşık, Yelda’ya büyük bir ders verir. Yelda bu savaşta kaybeden taraf olduğunu kabul edecek midir?

Öte yandan Muhsin’in geçmişte yaptıkları bir gölge gibi onları takip eder. Kerem bu geçmişin stresiyle baş etmeye çalışır. Ayşe ise Kerem’in yaşadığı stresin iş ile ilgili olduğu düşüncesine kapılır. Hem Kerem hem de şirketteki çalışanlara motivasyon günü düzenler. Modamu’da motivasyon günü, büyük sürprizlere ve şüphelere sebep olur.Şirkete gelen eğitim koçu ‘’güven’’ üzerine testler yapar ve Kerem bu testlerde sınıfta kalır. Kerem Ayşe’nin radarına takılmıştır bir kere, artık gözü Kerem’in üstündedir. Üstüne bir de Kerem ve Volkan’a sürpriz bir arkadaş ziyaretiyle gündeme gelen bekarlığa veda partisi işleri daha çok karıştıracaktır.

------------------------------------------

Afili Ask Episode 26 Summary

The bachelor party stirs up trouble! 

Kerem and Ayse are head over heels for each other. Once again, they have proved no one can get in the way of their love. The duo teaches Yelda a big lesson. Will Yelda acknowledge that she is the losing side of this war? 

On the other hand, Muhsin’s dark past creeps after Kerem. He tries his best to cope with it. However, Ayse thinks that Kerem is stressed out due to business-related problems. She plans a fun day to motivate both Kerem and the employees of the company. The motivation day at Modamu leads to surprises and doubts at the same time. 

An education coach comes to the company and does some trust tests. Having seen Kerem fails these tests, Ayse has got her eyes on Kerem. Moreover, a bachelor party, that is going to be held for Kerem and Volkan’s old friend, will create bigger trouble.

AFILI AŞK VİDEOLARI