X
X

Afili Aşk 29. Bölüm Özeti

13.01.2020 Monday 10:55 (Güncellendi: 10.04.2020 - 14:24)

Kerem Ayşe'nin yokluğu ile sınanıyor!

Belgelerin ortaya çıkması Yiğiter ve Özkayalı ailelerini karşı karşıya getirir. Artık hiçbir şey eskisi gibi olmayacaktır. Bundan sonra iki aile arasında düşmanlık başlar. Buna bir de Kerem’in bu gerçekleri Ayşe’den saklaması eklenince olaylar kontrol edilemez bir hal alır.

Rıza, Yiğiterlere karşı sıkıyönetim ilan ederken, Yiğiterlerin tarafta da sular durulmaz. Ailelerinin kavgasına Ayşe ve Kerem’in kavgası karışınca ayrılırlar. Kerem Ayşe'nin yokluğu ile sınanır. Ayşe’nin ise içi kan ağlasa da Kerem’i affetmeye niyeti yoktur. Kerem bu ayrılığı kabullenemez. Özkayalılar’ın evinin içine sızmak için akla hayale gelmeyecek yollar dener. Çiftimiz bu sorunlarla uğraşırken ertelenen boşanma davasına da sayılı gün kalmıştır. Bu büyük aşk bakalım bu sınavı da geçebilecek mi? 

-------

Afili Ask Episode 29 Summary

Kerem has to endure Ayse’s absence!

The Yigiters and the Ozkayalis turn against each other after the documents show up. There’s now hostility between the families and nothing will be the same anymore. On top of this, Ayse learns Kerem has kept this from her and things get out of hand.

Riza forbids Ayse to see the Yigiters while the Yigiters are also in chaos. The coinciding fights between both the couple and their families cause Ayse and Kerem to fall apart. Kerem has to endure Ayse’s absence. Even though Ayse is genuinely upset, she is determined not to forgive Kerem. Kerem does not give in to this break-up. He does absolutely anything to sneak in the Ozkayalis’ home. As the couple deal with all these, the postponed divorce gets closer. Will the loving couple be able to get over this trouble? 

AFILI AŞK VİDEOLARI