X
X

Afili Aşk 30. Bölüm Özeti

20.01.2020 Monday 11:21 (Güncellendi: 10.04.2020 - 14:24)

Mahkeme günü gelip çatmıştır!

Rıza’nın öne sürdüğü şartlarda anlaşamayan Kerem ve Ayşe, ani bir boşanma kararı alır. Üzerinde ağır bir basķı hissetmeye başlayan Kerem, bütün bu olanları sorgulamaya başlar. Kerem’in seçim yapmakta zorlanması Ayşe ile olan ilişkisini de olumsuz etkiler. İkisi de kendini haklı görürken, mahkeme günü yaklaşmaktadır.

Modamu’ya Amerikalı ortakların gönderdiği denetmen, Kerem’in yöneticiliğini gözden geçirmesine sebep olur. Kerem bütün hayatını gözden geçirirken tüm sevdiklerini tek tek karşısında bulacaktır.

Artık nefesler tutulmuş, mahkeme günü gelip çatmıştır. İkinci defa hakim karşısına çıkan Kerem ve Ayşe, ne yapacaktır? Aşkları mı yoksa inatları mı kazanacaktır?

Afili Aşk yeni bölümüyle Çarşamba 20.00'de Kanal D'de!

--------------------------------------------------------------------

Afili Ask Episode 30 Summary

The trial day has finally come!

Kerem and Ayse cannot agree on the condition Riza sets and they suddenly decide to divorce. Kerem feels overwhelmed by everything he has gone through and starts questioning. He cannot choose between his family and his love and this affects his relationship with Ayse in a bad way. While both Kerem and Ayse think they are right, the trial day comes closer.

An inspector, who is sent by the American shareholders, causes Kerem to contemplate his managing skills as well as all his life.

The trial day has come. What will Ayse and Kerem do appearing before a judge for the second time? Which one will win; their love or pride?

Afili Ask returns on Wednesday at 20.00 on Kanal D!

AFILI AŞK VİDEOLARI