X
X

Afili Aşk 31. Bölüm Özeti

27.01.2020 Monday 10:59 (Güncellendi: 10.04.2020 - 14:24)

Kerem, kız isteme gecesini basacak mı?

Mahkemenin verdiği boşanma kararı herkes için şaşkınlıkla karşılanır. Kerem ve Ayşe boşanma sonrası bu olay yaşanmamış gibi davranır. Aşk acısının üstesinden bu şekilde gelmeye ve birbirlerinden uzak durmaya çalışırlar.

Ayşe’nin Modamu'nun yüzü olması onları mecburen bir araya gelmek zorunda bırakır. Kerem ve Ayşe yeni bir savaş içine girerler. Kerem, Ayşe'yi şirketten uzaklaştırma yolu için eski çapkınlıklarına ve umursamaz hallerine devam eder. Ayşe de boş durmaz kendi yöntemleriyle karşılık verir. Kerem'e inat kendisini istemeye gelmek isteyen gizemli talebine evet der. Ancak Ayşe'nin hiç hesaba katmadığı bir şey olur.

İsteme günü kapının ansızın çalınmasıyla davetsiz bir misafir gelir. Gelen davetsiz misafirin söyledikleri acaba Ayşe’nin kafasını karıştıracak mıdır?

-------------------------------------------------------------

Afili Ask Episode 31 Summary

Will Kerem intrude into the family meeting?

The verdict from the court surprises everyone. Kerem and Ayse act as if nothing happened just to move on and stay away from each other.

The fact that Ayse is Modamu’s face obliges Kerem and Ayse to work together. This leads to a new conflict between them. Kerem goes back to his old habits to keep Ayse away from the company. Ayse gets back at him in her own way; she doesn’t turn down the mysterious suitor and his family just to spite Kerem. However, something unexpected happens.

Suddenly, a surprise guest comes the night Ayse meets her suitor. Will the guest’s words confuse Ayse?

AFILI AŞK VİDEOLARI