X
X

Afili Aşk 32. Bölüm Özeti

03.02.2020 Monday 11:22 (Güncellendi: 10.04.2020 - 14:24)

Kerem, Ayşe'yi kıskandırmak için Ceyda'yla yakınlaşacak mı?

Ayşe Kerem'in o gece kıskandığı için geldiğini düşünürken, gerçeği öğrenir ve hayal kırıklığı yaşar. Kerem şirket için yaptığı sözleşmeyi bahane ederek Ayşe’ye seçeneklerini sunar. Ayşe bu karmaşadan bir an evvel kurtulmak için bir karar verecektir.

Şirkette Kerem’in umursamaz tavırları ve işkolik halleri karşısında Ayşe işi inada bindirir. Ayşe Kerem’i kıskandırıp süründürmeye kararlıdır. Ayşe’nin tüm bu çabaları acaba işe yarayacak mıdır?

Ceyda ise gerginliği fırsat bilir ve Kerem’le yakınlaşmaya çalışır. Ceyda- Kerem ilişkisi tehlikeli sularda ilerlemeye devam ederken Kerem'in bir anlık kararıyla yaptığı hamle nelere mal olacaktır?

Afili Aşk yeni bölümüyle Çarşamba 20.00'de Kanal D'de!

-------------------------------------------

Afili Ask Episode 32 Summary

 Will Kerem be with Ceyda just to spite Ayse?

As Ayse thinks Kerem has come to her door because he is jealous, she learns the truth and gets disappointed. Kerem comes for the contract and makes an offer to Ayse. Ayse has to decide to wash her hands of this mess as soon as possible. Seeing Kerem is busy with his work and doesn’t care about anything else, makes Ayse more rigid about making Kerem jealous and regretful. Will Ayse achieve her goal?

As for Ceyda, she takes advantage of this conflict and tries to get closer to Kerem. As Ceyda and Kerem’s alliance sails close to the wind, Kerem jumps the gun and makes a move. What will Kerem’s move cost him?

Afili Ask returns on Wednesday at 20.00 on Kanal D!

AFILI AŞK VİDEOLARI