X
X

Afili Aşk 33. Bölüm Özeti

10.02.2020 Monday 10:19 (Güncellendi: 10.04.2020 - 14:24)

Kerem ve Ayşe yine karşı karşıyadır!

Ayşe, zorlu bir gecenin ardından gördüğü kabusun içinde hapsolur. Ayşe’nin kulağına gelen söylentiler Kerem ve Ceyda’nın sevgili olduğu yönünde olsa da, Ayşe, bunun kıskandırmak için yapılan bir hamle olduğunu düşünmektedir. Ama bir yandan Ayşe, Kerem’in Ceyda’ya gittiği o gün ne olduğunu merak eder. Ayşe bu sorunun cevabını bulabilecek mi?

Bütün bunlar yaşanırken gündemde kurtarılması gereken bir atölye meselesi vardır. Kerem ve Ayşe yine karşı karşıyadır. Ayşe liderliğinde, atölyenin tekrar ayağa kaldırılması için yeni bir fikir arama yoluna girerler. Kerem ve Ayşe hem aşkta hem de işte inatlaşmaya başlar. Kimin kazanacağı meçhuldür!

Sevgililer gününün yaklaşmasıyla tüm çiftler plan yapar. Bu planlar ister istemez bir dağ evinde kesişir. Gittiklerin evin efsanevi hikayesi yerini korku dolu anlara bırakır. Gerilimin her dakika arttığı o gecede bir de sürpriz misafir vardır. Bu sevgililer günü Kerem ve Ayşe aşkının çok geçmeden tekrar farkına varmalarını sağlayacak mıdır?

--------------------------------------------------------

Afili Ask Episode 33 Summary

Kerem and Ayse turn against each other!

Ayse is trapped in a nightmare after having a hard time at night. Despite the rumors about Kerem and Ceyda, Ayse thinks that it’s just a plan to make her jealous. However, she can’t help but think about what happened in the day Kerem has gone to see Ceyda. Will Ayse be able to get an answer to these doubts?

In the meantime, there is a problem with the factory and it needs to be solved. It causes Kerem and Ayse to turn against each other again. Everyone looks for a way to reclaim the factory under Ayse’s leadership. Kerem and Ayse start to spite each other in both love and business. Who is going to prevail in this conflict is unclear.  

As Valentine’s Day comes closer, couples make plans. Surprisingly, all the plans coincide in a country house. When they learn about the house’s frightening story, the tension between the couples is replaced with terror. There is also a surprise guest in the eerie night.

Will Valentine’s Day make Kerem and Ayse realize their love for each other before it is too late?

AFILI AŞK VİDEOLARI