X
X

Afili Aşk 37. Bölüm Özeti

10.03.2020 Tuesday 12:32 (Güncellendi: 10.04.2020 - 14:24)

Kerem’in Ayşe’ye şaşırtıcı teklifi yeni bir oyun planını devreye sokar.

Kerem ve Ayşe o gece yaşananları hatırlamaya çalışırken, düğün hazırlıkları Kerem’in üstüne kabus gibi çöker. Aklında Ayşe ile yaşadığı gece olan Kerem, Ceyda ile evlenebilecek midir?


Ayşe ise artık buralardan gitmeyi düşünürken Kerem’le her şeyin başladığı yerde yeni bir maceraya girecektir. Kerem’in Ayşe’ye şaşırtıcı teklifi yeni bir oyun planını devreye sokar. Bu oyun Kerem ve Ayşe’nin ilişkisini bambaşka bir boyuta taşıyacaktır. Ceyda’nın yarattığı gerilimin aileler arasında yankıları sürerken, Kerem ve Ayşe birbirlerinden aldığı güçle söyledikleri yeni yalanın üstesinden gelebilecek midir?

“Afili Aşk” sürprizle dolu yeni bölümü ile Perşembe akşamı Kanal D’de...

------

Afili Ask Episode 37 Summary

Kerem’s surprising offer to Ayse ignites a brand new adventure.

As Kerem and Ayse try hard to remember what happened that night, wedding preparations come down on Kerem like a nightmare. Constantly thinking about the night he has spent with Ayse, will Kerem proceed to marry Ceyda?

Although Ayse considers leaving everything behind, she will embark on a new adventure with Kerem in the place where everything started. Kerem’s surprising offer to Ayse leads to a brand new game. This game will take Kerem and Ayse’s relationship to the next level. While Ceyda gives the families a hard time, will Kerem and Ayse be able to handle the new lie that they have told together?

Afili Ask returns on Thursday on Kanal D with surprises!

 

 

 

AFILI AŞK VİDEOLARI