X
X

Afili Aşk 38. Bölüm Final Özeti

16.03.2020 Monday 12:46 (Güncellendi: 10.04.2020 - 14:24)

Ayşe ve Kerem nikah masasında!

Ceyda’nın getirdiği doktor Ayşe’nin gerçekten hamile olduğunu söyleyince Ayşe ve Kerem için yeni bir sayfa açılmıştır. Kerem bu bebek için çok istekli görünmektedir. Kerem’in ilgisi Ayşe’nin kafasını karıştırır. Acaba Kerem sadece bebekle mi ilgilenmektedir? Hâlâ Kerem’e aşık olsa da bu ikilem Ayşe’yi Kerem’den uzaklaştırmaktadır.Bu sırada Ceyda’nın doktoru Ayşe’nin tekrar karşısına çıkar ve bebekle ilgili şoke edici bir bilgi verir. Bu bilgi Ayşe’nin hayatındaki her şeyi alt üst edecek güçtedir. Ayşe ne yapacağını düşünürken Ceyda da elinde kalan son kartı oynamış, Amerikalı ortaklara şirketin durumunu ve Kerem’in çalkantılı özel hayatını gammazlamıştır.

Şirketten gelen yabancı yetkili ortaklığı bitirmek niyetindedir. Bu da Kerem’in hem babasına rezil olması hem de kariyerine alacağı büyük bir darbe demektir. Ayşe ve Kerem üstlerine gelen ve onları boğmak üzere olan bu sorun denizini aşıp, aşk limanına yanaşmayı başarabilecekler midir?

-----------------------------------------------

Afili Ask Episode 38 Finale Summary

Ayse and Kerem decide to get married!

When Ceyda’s doctor confirms that Ayse is pregnant, Ayse and Kerem turn over a new leaf. Kerem seems so enthusiastic about the baby, which confuses Ayse. She wonders if Kerem wants to marry her just for the baby. Even if she is still in love with Kerem, this situation distances her away from him.

In the meantime, Ceyda’s doctor talks to Ayse again and reveals a shocking fact about the baby. This fact is strong enough to turn everything in Ayse’s life upside down. While Ayse tries to figure out what to do, Ceyda uses the last leverage she has. She tells the American partners about the company’s situation and Kerem’s scandalous private life.

The partners intend to end the partnership. This means Kerem will be despised by his father and his career will be affected terribly. Will Ayse and Kerem be able to overcome all the trouble that has been cornering them and live life to the fullest?

AFILI AŞK VİDEOLARI