X
X

Afili Aşk 7. Bölüm Özeti

22.07.2019 Monday 14:58 (Güncellendi: 10.04.2020 - 14:24)

Ayşe için işler çıkılmaz bir hal alır!

Ses kaydını almak isterken yakalanan Ayşe, çok zor durumu düşer.  Ceyda’nın ise Kerem ve Ayşe için büyük bir sürprizi vardır. Kerem ve Ayşe her şeyin ortaya çıkması tehlikesi ile yüz yüze kalır. Ayşe için tek sorun ise bu olmayacaktır.Yelda cephesinden de sıkıştırılan Ayşe için işler çıkılmaz bir hal alır.

Tüm bunlar yetmez gibi Ayşe’nin evlilik yüzüğünü kaybetmesi ile Kerem ve Ayşe bambaşka bir krizin içine düşer. İkili dışardan gelen tehlikelere karşı büyük bir sınavla karşı karşıya kalırken asıl büyük sınavı ise kendi içlerinde yaşayacaktır.

-----------------------------------------

Afili Ask 7th Episode Trailer

Things get extremely complicated for Ayşe!

Ayşe gets caught while trying to take the voice record and she’s now in big trouble. Ceyda has a big surprise for Kerem and Ayşe. Kerem and Ayşe face a threat for their secret may come to surface. And that’s not Ayşe’s only problem. Also cornered by Yelda, things get extremely complicated for her. 

As these are not enough for Ayşe, she loses her wedding ring and another crisis breaks out. While Ayşe and Kerem face the threats that are constantly coming from outside, the real test for their relationship will be between them.

AFILI AŞK VİDEOLARI