X
X

Afili Aşk 9. Bölüm Özeti

05.08.2019 Monday 12:23 (Güncellendi: 10.04.2020 - 14:24)

Kerem Ayşe’yi boşanmaktan vazgeçirebilecek midir?

Abisine boşanmak istediğini söyleyen Ayşe, Kerem’in son dakika hamlesiyle şoke olur. Kerem Ayşe’yi boşanmaktan vazgeçirebilecek midir?  Kerem ve Ayşe boşanma kriziyle yüz yüzeyken şirkette de onlar için bir plan yapılmaktadır. Kerem ve Ayşe’nin başrollerde olduğu bir sosyal medya kampanyasına hazırlanan Modamu, Kerem ve Ayşe’nin aşkını herkese gösterecektir.

Bu arada iki aile de kurban bayramı telaşı içindedir. Oldukça iyi giden sosyal medya kampanyası hayranlardan gelen ‘’öpücük fotoğrafı’’ isteği ile büyük bir krize dönüşecektir.

------------------------------

Afili Ask 9th Episode Summary

Will Kerem be able to change Ayşe’s decision on divorce?

Having told her brother she wants a divorce, Ayşe gets surprised by Kerem’s latest move. Will Kerem be able to change Ayşe’s decision on divorce? While Kerem and Ayşe struggling because of the divorce issue, there are plans being made for them in the company. Modamu is going to show everyone Ayşe and Kerem’s love preparing a social media campaign in which the duo have the leading roles.

Meanwhile, both of the families are in Eid rush. Although it has become successful, the social media campaign turns into a crisis when fans want a photograph of Kerem and Ayşe kissing.

AFILI AŞK VİDEOLARI