X
X

Alın Yazım 154.Bölüm Özeti

01.04.2015 Wednesday 11:57 (Güncellendi: 08.11.2016 - 16:15)

Selma tek çare olarak Ercan’dan yardım ister ama Ercan artık kararlıdır geçmişte Asya’nın ameliyat parasını ödediği için susmuştur ama bundan sonra hiçbir kuvvet Ercan’ın bebeğin babası olduğunu Levent ve Yiğit’ten saklamasına engel olamaz. Selma bu durum karşısında nasıl bir yol izleyecektir?

Selma tek çare olarak Ercan’dan yardım ister ama Ercan artık kararlıdır geçmişte Asya’nın ameliyat parasını ödediği için susmuştur ama bundan sonra hiçbir kuvvet Ercan’ın bebeğin babası olduğunu Levent ve Yiğit’ten saklamasına engel olamaz. Selma bu durum karşısında nasıl bir yol izleyecektir? Levent ise Selma’nın ortadan kaybolmasını Selma’nın bir oyunu gibi düşünür. Aysel ise Levent’i durdurmak için elinden geleni yapsa da Levent’in hamlesi ne olacaktır?

Yiğit ve Asya’nın mutlu hallerini gören Savaş, moda evi teklifi ile alakalı Asya’ya bir yol sunar. Asya ya kabul edip hayallerini gerçekleştirecek yada kabul etmeyip habersizce Yiğit ile aşklarına yeni bir zafer kazandıracaktır? Asya nasıl bir yol seçecektir?

Melek kendisini biraz daha toparlamış yaşadıklarının da etkisiyle artık hayatındaki hiçbir şeyi ertelemek istemez ve Selim ile hemen evlenmek ister Selim bu durum karşısında ne yapacaktır? Öte yandan Şevki ve Canan kayıtlar için evdedir Melek’e birkaç eşya almak için eve gelen Emel, Şevki ve Canan’ı bir arada görür. Şevki ve Canan birlikteliği ortaya çıkacak mıdır?

ALIN YAZIM VİDEOLARI