X
X

Alın Yazım 166.Bölüm Özeti

17.04.2015 Friday 16:31 (Güncellendi: 08.11.2016 - 16:15)

Ercan, bebeğin kendisinden olduğunu söylemek için Asya'nın kapısını çalmış; ama Yiğit evden çıkmıştır. Ercan, hızla oradan ayrılıp Yiğit’in yanına gittiği sırada, Savaş Selma’ya ulaşmış, Ercan’ın gerçekleri söyleyeceğini öğrenmiştir. Savaş ve Selma, Ercan’a bir hamle yaparak onu durdurduklarını düşünürken, Ercan Selma’nın kirli oyununa son vererek Asya ve Yiğit’in artık mutlu olmasını nasıl sağlayacaktır?

Ercan, bebeğin kendisinden olduğunu söylemek için Asya'nın kapısını çalmış; ama Yiğit evden çıkmıştır. Ercan, hızla oradan ayrılıp Yiğit’in yanına gittiği sırada, Savaş Selma’ya ulaşmış, Ercan’ın gerçekleri söyleyeceğini öğrenmiştir. Savaş ve Selma, Ercan’a bir hamle yaparak onu durdurduklarını düşünürken, Ercan Selma’nın kirli oyununa son vererek Asya ve Yiğit’in artık mutlu olmasını nasıl sağlayacaktır?

Asya'ya eski çalıştığı yerden bir kıyafet siparişi gelir. Asya, ona verilen işi tamamlamaya çıktığı sırada karşısında Yiğit’i bulur. Asya’nın hala bir nebze kırgın olduğu Yiğit’in Asya’ya en büyük sürprizi ne olacak, Asya ve Yiğit ayrılmamak üzere artık bir arada olacaklar mıdır?

Ceyda ve Melek beraber alışverişe çıkarlar karşılarında Emel’i görürler. Emel, Ceyda’nın sert tepkisiyle karşılaşır. İntikam almak isteyen Emel’in hamlesi ne olacaktır ? Öte yandan Canan, Şevki'yi mektupların Fuat’tan geldiğine inandırmıştır. Şevki para bulmak için nasıl bir yol izleyecek, Şevki’nin bu sırrını kim öğrenecektir?

ALIN YAZIM VİDEOLARI