X
X

18.Bölüm

23.09.2014 Tuesday 11:03 (Güncellendi: 08.11.2016 - 16:15)

Asya, Yiğit’e sürpriz hazırlıyor

Kanal D’nin başrollerini; Duygu Keser, Ozan Dağgez, Yeşim Gül, Orhan Aydın, Deniz Özlem Durmaz, Ayberk Aladar, Zafer Demircan, Aykut Ünal, Mihriban Er, Kahraman Sivri, Pelin Orhuner, Efe Erdal, Ecem Karavus, Pervin Ünalp, Aziz Sarvan, Mehmet Renan Karagöz, Batuhan Sert ve Özge Oldaç’ın paylaştıkları “Alın Yazım” dizisinin bu bölümünün konusu şöyle;

Asya’nın acısını bir nebze dindirmek için Yiğit, Asya ile vakit geçirmek ister. Selma ise boş durmaz ve Yiğit’in, Asya ile baş başa kalmasını engellemek için farklı bir oyun oynar. Kürşat’ın tehditlerinden iyice bunalan Aysel, gizlice Kürşat’ın evine girer ve Asya ile ilgili belgelerin bulunduğu kasayı bulur. Aysel’in evine girdiğini öğrenen Kürşat ne yapacaktır?

Selim, Şebnem’e kötü davrandığının farkına varıp, istemeden de olsa kalbinin kapılarını Şebnem’e açar. Bu durumu gören Melek, Vatan ile nasıl bir yola girecektir? Yiğit, Asya’ya olan bütün duygularını çekinmeden söylemektedir. Yiğit’in doğum günü olduğunu öğrenen Asya, Yiğit’e nasıl bir sürpriz yapacaktır?

ALIN YAZIM VİDEOLARI