X
X

24. Bölüm

01.10.2014 Wednesday 10:58 (Güncellendi: 08.11.2016 - 16:15)

Yiğit, Asya’ya mesafeli duruyor

Kanal D’nin başrollerini; Duygu Keser, Ozan Dağgez, Yeşim Gül, Orhan Aydın, Deniz Özlem Durmaz, Ayberk Aladar, Zafer Demircan, Aykut Ünal, Mihriban Er, Kahraman Sivri, Pelin Orhuner, Efe Erdal, Ecem Karavus, Pervin Ünalp, Aziz Sarvan, Mehmet Renan Karagöz, Batuhan Sert ve Özge Oldaç’ın paylaştıkları “Alın Yazım” dizisinin bu bölümünün konusu şöyle;

Asya, Yiğit’i çok sevse de, Yiğit, Asya’nın kendisini sevmediğini düşünerek mesafeli durmaya karar vermiştir. Selma, hayat kadınına şeytani teklifinde bulunmuştur. Hayat kadını bu teklife ne cevap verecektir?  

Aysel’in tuttuğu dedektif, Nermin’le arkadaşlık kurmuştur. Dedektif, Asya’nın nerede olduğunu öğrenmek için Nermin’e nasıl bir oyun oynayacaktır? Melek, Vatan’ın Selim’e söylediği “biz Melek’le evleniyoruz “ yalanını duymuş, Vatan’dan ayrılmaya karar vermiştir. Vatan’ın Melek’ten ayrılmamak için kurduğu hain plan nedir?

Aysel, Figen’in yarışmayı kazanan çizimi sayesinde büyük sipariş almıştır. Figen’i eve kahve içmeye davet eder. Asya ise evde o çizimi görünce şoke olur, bu tasarım ona aittir. Bunu gören Asya ne yapacaktır?

ALIN YAZIM VİDEOLARI