X
X

Almanya’da Yaşayanlar Artık, Mobil İnternet Paketini Kullanmadan BluTV İzleyebilecek!

02.08.2017 Çarşamba 11:56 (Güncellendi: 02.08.2017 - 11:56)

BluTV, Almanya’nın en büyük telekom operatörü Deutsche Telekom ile yaptığı işbirliği sayesinde artık Deutsche Telekom müşterilerine data paketlerini kullanmadan cep telefonlarından BluTV izleme imkanı sunuyor!

Böylece BluTV, Deutsche Telekom ile data paketleri için işbirliği yapan ilk Türk firması oldu ve yurt dışı açılımını Almanya’da bu önemli işbirliği ile pekiştirdi.

1 Ağustos 2017’den itibaren Deutsche Telekom’un StreamOn tarifesini kullanan Almanya’daki BluTV üyeleri, mobil data paketlerini tüketmeden BluTV orjinal yapımlarını ve birbirinden farklı Türk dizi ve filmlerini izleyebilecekler. BluTV, başta ABD olmak üzere diğer ülkelerde de benzer işbirlikleri için çalışmalarını sürdürüyor.

Nisan 2017’den beri yurt dışında da hizmet veren BluTV, yurt dışında yaşayan Türklere en sevdikleri Türk dizi ve filmlerini webden, cepten ve tabletlerinden izleme imkanı sunuyor.

Mobil internetten içerik tüketimini destekleyen data paketlerinin özellikle ABD ve Avrupa’da giderek daha fazla tercih edilmeye başladığını vurgulayan BluTV CEO ve Kurucusu Aydın Doğan Yalçındağ, Türkiye’de de data tüketimini kolaylaştırıcı tarifelerin operatörler tarafından çeşitlendirilmesini beklediklerini söyledi.