X
X

"Arda’nın Mutfağı" ve "Arda ile Omuz Omuza" yeni sezona merhaba diyor!

23.09.2021 Perşembe 09:46 (Güncellendi: 23.09.2021 - 09:46)

Kanal D’nin, her Cumartesi ve Pazar günleri yeni bölümleri ile ekrana gelen, lezzetli tarifleri ile olduğu kadar konuk ettiği ünlüleri ile de çok konuşulan programları “Arda’nın Mutfağı” ve “Arda ile Omuz Omuza” yeni sezona başlıyor.

Türkiye’nin sevilen şeflerinden Arda Türkmen yeni sezonda izleyicileri nelerin beklediğini ve yeni sezon heyecanını şu sözlerle anlattı:

"Geçtiğimiz sezon, tüm Dünya’nın yaşadığı sağlık problemlerine rağmen keyifli bir sezon geçirdik. Bu sezonda yine neşeli, enerjik işler yapacağız. Keyfimiz gayet yerinde, yeni sezona gayet hazırız. Tüm izleyicilerimizi de şahane iki adet program vaat ediyoruz."

Arda ile Omuz Omuza 96. Bölüm Fragmanı - Feyyaz Şerifoğlu (YENİ SEZON):

Arda Türkmen, bu hafta Kanal D'nin başarılı dizisi "Camdaki Kız"ın yakışıklı oyuncusu Feyyaz Şerifoğlu'nu konuk ediyor. Feyyaz Şerifoğlu, Arda Türkmen’in yaptıklarını görmeden, sadece sesini duyarak, tarifi dinleyerek "Pari Brest" yapmaya çalışacak.

Arda'nın Mutfağı 110. Bölüm Fragmanı - YENİ SEZON:

Programın bu bölümünde Limon Soslu Bademli Tavuk, Lotus Böreği ve Frigo tarifleri ekrana gelecek.

"Arda’nın Mutfağı" yeni bölümü ile 25 Eylül Cumartesi günü saat 13.00’de, "Arda ile Omuz Omuza" ise 26 Eylül Pazar günü saat 13.00’de Kanal D’de…