X
X

70'li yılların bıçkın delikanlısı

14.02.2014 Cuma 10:05 (Güncellendi: 07.09.2016 - 12:39)

İclal Aydın ve Ferhat Göçer bu hafta Arkadaşım'a eşlik ettiler....

Kanal D’nin büyük beğeniyle izlenen programı “Arkadaşım Hoşgeldin” bu hafta da kahkaha ve keyif dolu bir bölümle ekrana geldi. Tolga Çevik, Ezgi Mola, Yönetmen ve Minik’in bu haftaki konukları; İclal Aydın ve Ferhat Göçer'di.

İlk bölümde, Arkadaşlarım’a sahnede İclal Aydın eşlik etti. İki kızkardeşi canlandıran Ezgi ve İclal Aydın, çiftlik evlerinde kendilerine yardımcı olması için bir rençber ararlar. Tabii ki aradıkları rençber Arkadaşım’dır. Toprak işleri ve çiftlik hayvanlarının bakımı için işe başlayan Arkadaşım, eşini yeni kaybetmiş büyük ablaya (İclal Aydın) aşık olunca, küçük kızkardeş de biraz agresif çıkınca eğlence başlar. Bu arada Tolga Çevik'in yaptığı Moonwalk yürüyüşü ise salondan büyük bir alkış toplar.

İkinci bölümde ise 70'ler rüzgarı esti...
Ekip, renkli kıyafetleri ve hareketleri danslarıyla ikinci yarıda izleyicilerini 70’lere götürdü. 70’lerde öğrenci olan Arkadaşlarım için okul balosu telaşı başlar. Ezgi’den hoşlanan ve onu baloya götürmek isteyen Arkadaşım’ın kalbi beklemediği bir cevap ile kırılır. Ezgi’nin çok havalı, şarkıcı bir sevgilisi (Ferhat Göçer) vardır. Balo akşamı sahnede şarkı söyleyecek olan Ferhat Göçer’e arkadaşım komplo kurar ve kendini sahnede şarkı söylerken bulur. Gülmekten şarkısını söyleyemeyen Ferhat Göçer ise sahnede zor anlar yaşar... 

İşte gecenin öne çıkan sahneleri...

Arkadaşım'dan Moonwalk yürüyüşüARKADAŞIM HOŞGELDIN VİDEOLARI