X
X

Çevik Ailesi'nden komedi show

07.02.2014 Cuma 10:34 (Güncellendi: 07.09.2016 - 12:39)

Tolga Çevik'in çocukları, Tuna ve Tan sahneye çıkınca bakın neler oldu...

Kanal D’nin büyük beğeniyle izlenen programı “Arkadaşım Hoşgeldin” bu hafta da kahkaha ve keyif dolu bir bölümle ekrana geldi. Tolga Çevik, Ezgi Mola, Yönetmen ve Minik’in bu haftaki konukları; Jess Molho ve Hüsnü Şenlendirici oldu.

İlk bölümde kadın kılığına giren Arkadaşım, kuzenini ziyarete gidiyor. Havaalanında onu karşılayan Lord’dan (Jess Molho) etkilenen Arkadaşım’ı Ezgi yakalayınca iki taraf için de komik ve açıklaması zor bir durum ortaya çıkıyor. Yolda kaybolmaları ise ayrı bir macerada kendilerini bulmalarına sebep oluyor.

Çevik Ailesi’nin tümü sahnede
İkinci bölümde ise, birbirlerine 25 yıl sonra aynı yerde buluşma sözü veren Ezgi ve Arkadaşım, 25 sene sonra hayatın anlamını bulmak için dağa çıkıyor. Tan ve Tuna Çevik’in de konuk olarak sahnede babalarına eşlik ettikleri bu bölümde ekip, dağda karşılaştıkları Keşiş’in (Hüsnü Şenlendirici) klarnet dinletisi ile eğlenceyi müzik ile taçlandırıyor. Bir de Keşiş, Ezgi’nin babası çıkınca hayatın anlamı bir anda daha komik bir hal alıyor. 

İşte en çok güldüren o sahneler...

Jess Molho ve Arkadaşım ormanda kayboluyor...Hüsnü Şenlendirici, Everest'te keşiş olursa...ARKADAŞIM HOŞGELDIN VİDEOLARI