X
X

Metin Uca, Arkadaşım'ı zorluyor

07.03.2014 Cuma 10:34 (Güncellendi: 07.09.2016 - 12:39)

Arkadaşım Hoşgeldin'de kahkaha tufanı...

Kanal D’nin büyük beğeniyle izlenen programı “Arkadaşım Hoşgeldin” bu hafta da kahkaha ve keyif dolu bir bölümle ekrana geldi. Tolga Çevik, Ezgi Mola, Yönetmen ve Minik’in bu haftaki konuğu; Metin Uca'ydı.

Metin Uca ile evli olan Ezgi, yorgancılık yapan Arkadaşım’ın dükkanına gider. Kocası için özel bir yorgan yaptırmak isteyen Ezgi, Arkadaşım’ı da alır ve eve doğru ölçü almak üzere yola çıkar. Fakat Arkadaşım evde, Ezgi’nin kocasıyla karşılaşınca olanlar olur ve her şey çok yanlış anlaşılır. Yanlış anlaşılan Arkadaşım hem boyunun hem yorganının ölçüsünü alır.

İkinci yarıda ise eğlence bambaşka bir hale bürünüyor. Kızılderili olan Arkadaşım, Arizona’nın kurtuluşunda halaybaşı olan kişiyi vurmaya gider. Fakat halaybaşı generaldir ve Arkadaşım generalin kızına aşık olmuştur. Kavuşmaları imkansız olan Ezgi ve Arkadaşım için eğlence tam da bu noktada başlar. Arkadaşım, Ezgi’yi kaçırma planları yapmaya başlayınca işler yine komik bir hal alır.

İşte o anlar...

Ölçü almaya giden Arkadaşım, baskına uğruyor...Bir Kızılderili olan Arkadaşım, General'in kızını kaçırmaya çalışıyor...;Müzisyen'in sahnede zor anları....
ARKADAŞIM HOŞGELDIN VİDEOLARI