X
X

"A.Ş.K"ın fragmanı büyük merak yarattı

21.08.2013 Çarşamba 11:14 (Güncellendi: 08.11.2016 - 16:15)

"A.Ş.K"a büyük ilgi!

Kanal D’nin, 25 Eylül Çarşamba 20:00'de ekrana gelecek "A,Ş.K" adlı dizisinin dün akşam yayınlanan fragmanı büyük ilgi gördü.

Yeni yayın döneminde Kanal D’de ekrana gelecek ve başrollerini Hazal Kaya, Aslı Tandoğan, Nebahat Çehre, Hakan Kurtaş ve Kaan Urgancıoğlu’nun paylaştıkları, "A.Ş.K" adlı dizinin dün akşam (20 Ağustos) ilk kez yayınlanan fragmanı izleyicilerden büyük ilgi gördü. Fragmanın yayınının ardından izleyiciler, diziyle ilgili bilgi almak için Kanal D çağrı merkezini telefon yağmuruna tuttular. Aynı anda kanald.com.tr forum sayfalarında, kanal d facebook’ta ve twitter’da diziyle ilgili yoğun yorumlar yer aldı.

 

 
"A.Ş.K", gecenin sosyal medya gündemine de damgasını vurdu.Twitter’da; "A.Ş.K" ile ilgili olarak; "entrikalı bir aşk hikayesi, intikam da var galiba, başroller birbirine yakışmış, Nebahat Çehre'yi özlemişiz ve Eylül gelsin A.Ş.K  izleyelim" şeklinde yoğun mesajlar atıldı.
O mesajlardan birkaçı ise şöyle;
 
EyelinerSever ‏@CerenGirgin
Fragmanı böyleyse sezona adım attığında neler yaratacağını düşünemiyorum #ASK
 
Dilara Gürer ‏@DilaraGurerrr
#askilktanitim beni bitirdi. Cok güzel olucak bu A.Ş.K :)
 
Kübra ‏@bulamiyorumki
Mukemmel olmus #askilktanitim . Eylül gelsiin keyifle dizi izleyelim. #ASK
 
Hazal&ÇağatayFanClub @HazalCagatay_FC
Tanıtım kesinle izlenmeye değer ! Çok ses getirecek bu dizi !★★ @HazalKaya110 @kaanurgancioglu @KurtasHakan @AsliTandogann @KanalD #ASK
 
Yapımcılığını Gold Film’in üstlendiği, güçlü oyuncu kadrosu ve sürükleyici hikayesiyle yeni sezonun en merakla beklenen dizilerinden olan "A.Ş.K", Azra (Hazal Kaya) ve Kerem ‘in (Hakan Kurtaş) yaşadıkları tutkulu aşk ve aldıkları kararlar ile izleyiciye, tüm hayatını sorgulatacak. "A.Ş.K", 25 Eylül Çarşamba Kanal D’de.