X
X

Aşka dair ne varsa Trump Towers Mall'da

06.02.2013 Çarşamba 17:12 (Güncellendi: 07.09.2016 - 09:50)

Mrs. Cupcake’te lezzet atölyesi, Zeynep Turan ile astroloji yorumları ya da Tarot Aşk Falı...

Hepsi Sevgililer Günü’ne özel Trump Towers Mall’da! Üstelik sevgiliniz için yaptığınız alışverişle Mercedes A 180 kazanma şansınız da var!
 
Trump Towers Mall, yılın en romantik gününde birbirinden özel etkinlikleri ile misafirlerini aşka davet ediyor. Mrs. Cupcake’te lezzet atölyesi, Zeynep Turan ile astroloji yorumları ve 2013 Tarot Aşk Falı Trump Towers Mall’da sizleri bekliyor. Ayrıca yapacağınız her 75 TL’lik Sevgililer Günü alışverişiyle Mercedes A 180 kazanma şansı da yakalayabilirsiniz.
 
Yaptığınız cupcake’ lerle sevgilinizin kalbini bir kez daha fethedin
Trump Towers Mall’da hizmet veren Mrs. Cupcake, Sevgililer Günü’ne özel cupcake yapım atölyesi düzenliyor. İsteyen herkesin katılabileceği atölyede sevgilinize en lezzetli cupcake’leri yapabilir ve onun kalbini bir kez daha fethedebilirsiniz. Markanın sahibi Şirin Üzdiyen Sayın’ın tarif ve anlatımlarıyla yapılacak atölye, 9 - 10 Şubat tarihlerinde saat 14.00’te gerçekleştirilecek.
 

 
Zeynep Turan ile burçlar arası aşk...
Ünlü astrolog, nam-ı diğer ''Twitburc’’ Zeynep Turan, 9 Şubat Cumartesi günü saat 15:00’de Trump Towers Mall Sohbet Muhabbet köşesinde takipçileriyle buluşuyor. Zeynep Turan Sevgililer Günü öncesinde burçlar arası ilişkileri yorumlayacak, aşka dair tüyolar verecek.
 

 
Tarot kartları aşkınız için neler söyleyecek?
Trump Towers Mall, 14-15 Şubat tarihlerinde 50 TL’lik alışveriş yapan herkesin aşk tarotuna baktırıyor. Ücretsiz olarak gerçekleştirilecek etkinlikte tarot uzmanı, Sevgililer Günü’nde yalnız olanların ya da ilişkilerinin geleceğini merak edenlerin sorularına cevap veriyor.
 

 
Trump Towers Mall’da bir taşla iki kuş!
Sevgililer Günü alışverişini Trump Towers Mall’da yapan herkes aynı zamanda iki adet Mercedes A180’den birini kazanma şansı da yakalıyor! Trump Towers Mall’da 17 Şubat tarihine kadar aynı gün içinde 75 TL’lik alışveriş yapan herkes, Mercedes A180 için çekiliş hakkı kazanıyor. Hem sevgilinize en güzel hediyeyi seçebilir hem de lüks bir otomobil sahibi olabilirsiniz!
 
.jpg