X
X

ATM, 13 Temmuz'da vizyonda

03.07.2012 Salı 16:08 (Güncellendi: 26.12.2023 - 17:01)

Bu ATM'de, hayatta kalmak çok zor!

Başrollerinde Sex And The City’nin sevilen oyuncularından, Hollywood’un yeni yıldız adayı Alice Eve ve Josh Peck ile Brian Geraghty’nin oynadığı ATM, gerilim sevenlerin ilgisini çekecek.
 
ATM’ye para çekmek için giden 3 gencin, esrarengiz bir adam tarafından kapana kısılmasının anlatıldığı filmde, izleyiciler birçok sürprizle karşılaşacaklar.

 
Yapımcılar ilk bakışta ATM’deki ilk tehlike, park alanında başıboş dolaşan dengesiz bir katilmiş gibi gözüktüğünü, fakat film ilerledikçe, üç karakterin aralarındaki ilişkinin bozulmasına sebep olacak tuzaklara düştüğünü belirtiyorlar.
 
Filmin konusu ise şöyle;
Gecenin ilerleyen saatlerinde ofislerindeki yılbaşı kutlamasından çıkan David Hargrove (Brian Geraghty – The Hurt Locker, The Cameleon) ve Emily Brandt (Alice Eve - Man In Black III, The Raven, She Is Out Of My League) hiç akıllarında yokken yavaş yavaş flört etmeye başlarlar.
 
Dönüş yolunda arabada onlara eşlik eden iş arkadaşları Corey’nin (Josh Peck – Wild About Harry, What Goes Up) para çekmesi gerektiği için bir ATM’de dururlar.
 
Rutin hayatları içerisinde sürekli yaptıkları bu aktivite, gençler için korkunç ve umutsuz bir yaşam mücadelesine dönüşecektir. Kimliği belirsiz, yüzü dahi görünmeyen garip bir adam ATM’nin kapısında onları beklemekte ve dışarı çıkmalarına izin vermemektedir. Saatler ilerledikçe gece ayazı bastıracak, günün ağarmasını beklemek gittikçe zorlaşacaktır. Gençlerin hayatta kalabilmek için bu esrarengiz adamla kovalamaca oynamaktan başka seçenekleri yoktur.
 
ATM filmi, 13 Temmuz’da sinemalarda!