X
X

Azize 3. Bölüm Özeti

01.12.2019 Pazar 11:26 (Güncellendi: 04.02.2020 - 10:13)

Kartal, Azize’nin gerçek kimliğine ulaşabilecek mi? Azize 3. Bölüm salı akşamı saat 20.00'da Kanal D'de!

Azize ve Kartal aralarındaki sırlara rağmen birbirlerinden etkilenmeye başlamışlardır. Azize Balkan’ın yaşadığını öğrenmiştir. Bir yandan kardeşiyle vedalaşmak için ona ulaşmaya çalışırken bir yandan onu ölüme götüren adamı Kartal’ın gözetiminde yaşatmak zorundadır.

Alpanların evinden çıkmanın bir yolunu ararken Kartal da giderek çekimine kapıldığı Azize’nin gerçek kimliğine ulaşmak üzeredir. Azize ve Kartal’ın yolları Azize’nin kardeşinde kesişir. Azize Kartal’a yakalanmadan kaçmayı başarabilecek midir? Azize ve Kartal duyguları ve birbirlerinden sakladıkları sırları arasında kalırlar.

Azize yeni bölümüyle salı akşamı saat 20.00'da Kanal D'de!

----------------------------------------------------------

Azize Episode 3 Summary

Will Kartal find out Azize’s true identity? Azize is on Kanal D with its new episode on Tuesday at 20.00!

Despite the secrets between them, Azize and Kartal are attracted to each other. Azize gets to know that Balkan is still alive. Whereas she tries to reach her brother to say goodbye, she is obliged to take care of the man who hurt his brother because of Kartal.

Kartal is about to discover Azize’s true identity as Azize tries to run away from the Alpans house.  Azize and Kartal’s path crosses when Kartal figures out how Balkan is related to Azize’s brother. Will Azize be able to run away eluding Kartal?

AZIZE VİDEOLARI